Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kinek van igaza Koszovó ügyében?

Kinek van igaza Koszovó ügyében?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Szerbia
Albánia
Koszovó
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, gondolom valamilyen mértékben mindegyiknek.
2023. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmész és megkérdezed a népet.


Kinek van igaza? Catalonia vagy Spanyolország?


Ha egy népcsoporti TERÜLET többsége ki akar vállni, vagy egy országhoz csatlakozni ha a többség megszavazta/kiharcolta akkor el kell fogadni.

2023. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
A szerbeket nehezen tudom sajnálni....
2023. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Ha egy népcsoporti TERÜLET többsége ki akar vállni, vagy egy országhoz csatlakozni ha a többség megszavazta/kiharcolta akkor el kell fogadni."


Teljesen egyetértek.

Katalónia, Krím, Észak Írország, törökországban élő kurdok és még folytathatnám a sort napestig. Velük mi van ? Ők miért nem dönthetnek szabadon a sorsukról ?

Miért csak szerbiára kényszerítették rá az amerikai bombázók ezt a nemes gondolatot ?

2023. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4 Mert Szerbia ellen volt a NATO a háborúban.
2023. febr. 19. 22:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Különösebben nem érdekel, de Koszovóban zömmel albánok laknak, így Szerbia ne ugasson bele a dolgaikba.
2023. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

“ Katalónia, Krím, Észak Írország, törökországban élő kurdok és még folytathatnám a sort napestig. Velük mi van ? Ők miért nem dönthetnek szabadon a sorsukról ?

Miért csak szerbiára kényszerítették rá az amerikai bombázók ezt a nemes gondolatot ?”


Azért amikor a katona küld el, hogy menny el szavazni, az más.


Hiába hozod fel az amerikai bombázokat, kedves moszkovita, a spanjaid ugyan úgy támadták a csecseneket, Grúzokat… sőt még Magyarországot is, 2x is. 110 éven belül, de nyalizzatok csak nekik, hátha újra keleti érdekszférába tartoztok megint.

2023. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Amikor az amcsik lebomázzák irakot fa.sza gyerekek.

Amikor lebombázzák szerbiát afganisztánt libiát ők a béke nagykövetei.

Nyald csak a seggêt ennek a mocskos népségnek.

2023. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 És amikor Milosevicék úgy vegzálják a civileket,hogy az már az oroszoknak is vállalhatatlan?
2023. febr. 20. 22:19
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

“ Nyald csak a seggêt ennek a mocskos népségnek.”


Te meg az oroszokét, ahogy a vérfidesessesek és a Bencsik elvtárs együttesen, de te még náluk ötször jobban.

Az hogy ki mit, mikor, miért, hol bombázott, érdekel valakit? A jelen számít! A “cocializmus” vót még csehekhez mit ment a néphadsereg.



Őt meg majd koszorúzd meg.



Neked is megártott az orosz propaganda látom. Tudom, tudom 56. ellenforadalom és amúgy is az ukránok voltak itt… xD


Csak ezt a mesét azok veszik be akik a kommunizmus alatt tanultak, vagy most 22. után. Szerencsére én a kettő között.


[link]


Lesz még 🇭🇺🤝🇺🇸 miután a Fideszt leváltjátok.

2023. febr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!