Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton az átlagember (pl....

Nyugaton az átlagember (pl. egy belga, holland stb.) azért ennyire oroszellenes, és azért támogatja a háborút, mert Oroszországban nincsenek ilyen liberalizált LMBTQ-törvények?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A meleg jogok mellett, én még egy nagyon komoly, erkölcsi problémát tudnék felhozni, az a McDonald's hiánya, csak ezért vagyunk ruszkifóbok.


Meg az itt eltöltött 5 évtized és 56 miatt.

2023. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nyugaton az átlagember nem foglalkozik a politikával egyeltalán.
2023. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Az LMBT-vel egy hangos kisebbség foglalkozik, az átlagember nem. Persze mivel hangosak gyakran unszimpatikusak, így a létezésük szívességet tesz a nyugati alt right és a hazai fideszes médiának.


Inkább a vezető leválthatatlansága és szólásszabadság hiánya ami nyugaton elterjedt kép Oroszországról. A háborúról pedig az a vélekedés, hogy "A ország megtámadta B országot, tehát A ország vétkes". Az átlag nyugati is békepárti, csak úgy, hogy az háborút indító felet ítéli el, nem pedig a megtámadott felet biztatja arra, hogy adja meg magát és hódoljon be már végre, csak hogy vége legyen már.

2023. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

#2


Nyugaton élve egyetértek.

Magyarországon mindig mindenért Orbán vagy Gyurcsány tehet. Az emberek a saját elcseszett életükért mindig a kormányt vagy az ellenzéket hibáztatják. Budapesten folyton olyan szövegeket hallottam a buszon, hogy már a tatárjárás meg a holokauszt is Orbán Viktor gyűlöletpolitikája miatt történt. Ha egy láncdohányos elpatkol tüdőrákban, akkor az is Orbán hibája mert rossz az egészségügy.

Nyugaton viszont le tudsz élni egy teljes életet anélkül, hogy állandó politizálást hallanál. Az emberek saját maguk akarják irányítani a sorsukat és nem Orbánoktól meg Dobrevektől várják a megváltást.

2023. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

#3


Szerbia esetében érdekes módon pont fordítva gondolták. Az USA támadta meg Szerbiát 99-ben mégis az agresszort védték és Szerbiától követelték, hogy adja meg magát.

2023. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4es, melyik ez a nyugat? Mert én itt a másik nyugaton meg pont azt látom, hogy az angolok állandóan sztrájkolnak, a franciák szintúgy, a németeknél egyfolytába tüntetések vannak, háborúellenes, meg melegjogok melletti kiállás, meg miegymás, a cseheknél szintúgy, de, még a nyugaton lévő Spanyolországban is vannak politikai balhék, Olaszországról nem is beszélve.

Lehet, hogy nem egy nyugaton élnénk?

2023. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Oh, és kihagytam, az amúgy nyugaton lévő Portugáliát, ahol most pl a fél ország mozdúlt meg a tanárok bérének emelése érdekében.
2023. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

#5 Ott azért az egész 90-es évek balkáni háborús állapota is befolyásolta a képet és Milosevic negatív megítélése is!


És végső soron igen, nyilván van elfogultság a társadalmakban saját maguk iránt...

2023. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

Tudom, hogy sokan hülyének fognak gondolni, de szerintem azért, mert gyerekkorunk óta a csapból is ez folyik. Az emberek 90%-ban az USA-ban készült filmeket és sorozatokat néznek. Ott meg a gonosz vagy orosz, vagy náci. Még a rajzfilmekben is orosz akcentussal beszélnek a rosszak.

Az emberek elfogadták a tényt, hogy ők a rosszak, és az USA a jó. Nem gondolkodnak.

2023. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
A két és fél pipás Orbánisztáni nyugaton él, csak imád hazudozni.
2023. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!