Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha kötelező lenne Afrikába...

Ha kötelező lenne Afrikába kivándorolnotok, melyik országot választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Kötelező Afrikába költöznöd, de bármelyik országot választhatod a kontinensen. Melyik lenne az és miért?

2023. febr. 22. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Dél-afrikai Köztársaság

Éghajlat, gyémántok

2023. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
Dél-Afrika, mert ott él a legtöbb fehér.
2023. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Nehéz döntés, négy jut eszembe, amit választanék:


1. Marokkó. Itt már jártam egyszer nyaralni, talán ez a legkevésbé gáz ország az egész kontinensen, majdnem román, bolgár színvonal van. Hátrány, hogy eléggé vallásos muszlim társadalom.


2. Dél-Afrikai Köztársaság. Ez elvileg még Marokkónál is fejlettebb csak nagyon szar a közbiztonság. Viszont megfelelő környéken egész jó élet van. Úgy hallottam itt jókat lehet enni, mert hatalmas vadasparkjaik vannak, a helyiek legalább havonta egyszer esznek antilopot, zebrát, gnút vagy más helyi vadat. Szafarikra is jó ország van itt a bivalytól kezdve a zebrán át az oroszlánig minden tipikus afrikai állat, azokat is jó lenne látni a természetben.


3. Kenya. Úgy hallottam ez egy barátságos, toleráns ország ami afrikai mércével egész jól fejlődik. Innen is indulnak jó szafarik és állítólag a tengerparti bulik is jók, csajozni is ideális hely, a helyiek nem annyira vallásosak hanem inkább az amerikai feketékre hasonlítanak kultúrában.


4. Kongói Demokratikus Köztársaság. Ez sajnos az egyik leggázabb ország Afrikában, de mégis vonzó nekem, mert itt élnek legközelebbi rokonaink, a csimpánz és a bonobó. Azokat jó lenne megfigyelni a természetben.

2023. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Elefántcsontpart vagy Dél-Afrika.
2023. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Marokkó
2023. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Marokko,Tunêzia
2023. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mauritius, Seychelle-szigetek.
2023. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván üdülőparadicsomba, ahogy 7-es.


Normálisabb méretű országok közül Észak-Afrika áll hozzánk a legközelebb, szóval mondjuk Algéria nem lenne túl nagy sokk.


Vagy ha már megyünk, akkor menjünk oda vissza, ahonnan jöttünk: Etiópiába :)

2023. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem meglepő módon elsősorban én is a szigeteket választanám:

Mauritius

Seychelle szigetek

Zöld foki szigetek


A kontinensen:

Botswana

Ghána

Zambia (Ott él egy ismerősöm, és szerinte jó hely)

2023. febr. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Namibia, vagy Botswana.
2023. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!