Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 90-es években az akkori...

A 90-es években az akkori szlovák kormány szándékosan hagyta működni a Dunaszerdahely környéki terrormaffiát ?

Figyelt kérdés

Állítólag egy országos lista volt autókról, rendszámokról amiket a szlovák rendőrök semmi esetre sem állíthattak meg, igazoltathattak. Ez nemigazán lett volna lehetséges, ha nincsenek a kormányzatban ,,barátaik".


A helyi maffia iszlám állam szintű terrort tartott fent, a legenda szerint áldozataik számából egy közepes falunyi ember simán kijönne. Vajon a szlovák kormány azt gondolhatta ezek csak magyarok, hadd irtsák ki egymást, nem baj ha kicsit ritkul a népesség a magyarlakta részeken.



2023. febr. 24. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Szerdahelyi voltam,akkoriban voltam fiatal én is mikor ez volt.

Több könyvet is írtak erről a korszakról, kevés ilyen van az európai bűnügyi történelemben.

A város fekete/szégyenkorszaka volt ez.

Ha igazán érdekel olvass el pár könyvet a témában, páran írtak erről a korszakról.

Részletekbe nem szeretnék belemenni, mi is vendéglátó egységeket működtettünk,egy mesekönyvet megtölthetnék a mesékkel.

2023. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Meciar-kormány idején a titkosszolgálatok kapcsolatot tartottak ezekkel a maffiózókkal és felhasználták őket piszkos ügyekhez. Amikor Meciar végre valahára megbukott, azért lassan elkezdték felgöngyölíteni az ügyeket és egyre több, addig érinthetetlen ember került börtönbe.
2023. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#2

Meg a föld alá

jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!