Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok már Románia megtáma...

Az oroszok már Románia megtámadásáról beszélnek. Visszaadhatják Erdélyt?

Figyelt kérdés

"Nem az ukrán nácik, akik természetesen léteznek, és akiket le fogunk győzni, hanem az elnök által jelzett igazi ellenség: az Egyesült Államok"

– érvelt Andrej Gurulov képviselő és volt katona Vlagyimir Szolovjev propagandaprogramjában. A felvétel egy részletét az orosz Media Monitor tette közzé a YouTube-on - írja a Mandiner.


„Megkérdezik, hogy mi következik. Talán kialakul egy konfliktus Moldovában, a románok csatlakoznak. Aztán lecsapunk a románokra. És olyan keményen fogjuk csinálni, ahogy csak el lehet képzelni" – folytatta Gurulov. „A különleges katonai művelet most az Amerikai Egyesült Államokkal való konfrontáció" – mutatott rá. [link]



2023. febr. 25. 19:49
A kérdező szavazást indított:
igen. Visszakaphatjuk Erdélyt
Csak egy részét, de az is valami
Nem. Megtartják maguknak
30 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Aha szerintem is visszakapjuk vagy 2 napra, mielőtt minket is lerohannak.
2023. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam beszélni mindenfélét néha.
2023. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

1945 után visszaadták egész Erdélyt.


Ja, nem.


Sőt, még Kárpátalját is elvették. Miért pont most adnának vissza területeket? Meg pont egy (másik) NATO-tagnak?

2023. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem jótékonykodnának.
2023. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha románianak neki ugranának es a nato nem lepne közbe akkor nem hogy nem adnának nekünk semmit de mi következnénk utánuk
2023. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Ismét eggyé válnánk Erdéllyel. Annyi szépséghibája lenne a dolognak, hogy mindannyian Oroszország részeként...
2023. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
#7-nél a pont!
2023. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Orbán 12 éve szolgálja az orosz érdekeket az eu-ban, ideengedte a kémbankot, oroszokkal szerződtünk az atomerőműre, oroszoktól vettük a metrót, orosz oligarchiákat és pátriárkákat vetet le a szankciós listáról, de annyit nem tudtunk elérni, hogy ne ötszörös áron adják nekünk is a gázt az oroszok mint bárki másnak. Az összes szolgálat ellenére amit az oroszoknak tettünk, SEMMIT nem kaptunk vissza. Tényleg nem értem milyen hagymázas álmokat dédelget aki szerint Oroszország bármit is tenne Magyarországért, miután újra és újra bizonyítják, hogy sz..rba sem néznek minket, 56-ot cia-forradalomnak nevezik a köztévéjükön és az egykori szovjet területek visszafoglalásáról beszélnek...
2023. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 kretens ***** válasza:
30%
Én nem tudok együttérző lenni egy országgal sem amelynek határai változni fognak a jövőben.Ennek oka trianon.A trianoni sátánista békeszerződés sem vette figyelembe az etnikai határokat.A magyarokat emberszámba sem vették.Mi vagyunk a világon az egyetlen ország amely határos önmagával.Nekem hihetetlen boldogságot és euforiát okozna bármely szomszédos ország szétesése megsemmisülése hiszen trianonnal minket magyarokat egy hosszantartó szenvedéssel és agóniával halálra itéltek.
2023. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Putyin nem fogja hagyni a moldáv egyesülést Romániával. Nem fogja engedni, hogy erősebb Románia legyen a Fekete tengernél. Mondjuk nekünk is jó, ha Moldova megy a levesbe. Általában a fél népesség menekül el. (Mint Ukrajnában) Most Románia 19 millió, jönni fog kb. maximum 1,5 millió moldáv, azaz román. Új összetételben kb. 20 millióból fogja 1 millió magyarnak vallani magát(magyarul kb. még egymillió van cigány, stb..)

Ezután kellene egy másik NATO amiben meg nem támadási egyezmény van olyan tagokkal, mint Kína, Oroszország, Törökország. Belépni oda. Nato tag Románia be lenne kerítve Oroszország-Magyaroroszág-Szerbiával-szerintem bolgárokkal is. Aztán egyszerűen izolálni őket, se kaja, se áram, se semmi import, export míg fel nem osztjuk szépen. Ámen

2023. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!