Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a pénisszel rendelkező nők már nem mehetnek angol női börtönökbe?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 27. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Talán ez egy fordulópont, a nyugat kezd visszatérni a genderőrületből a normalitás irányába.
Felháborító, mehessenek csak női börtönbe.
Én is pénisszel rendelkező nő vagyok, ezért nem tetszik a dolog.
Én ezt az egészet nem értem.
Orbán Viktor a hibás.
Soros a felelős.
Ebben is Putyin keze van.
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Végre eszükbe jutott a biológia a marxista dogmák helyett.
2023. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Pénisszel rendelkező nő nincs. Az férfi.
2023. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindig jó, ha használják a józan paraszti észt.
2023. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Amennyiben garantálni tudják az ő testi épségüket is, akkor teljes mértékig támogatom. Elég abszurd lenne egy olyan embert női elítéltekkel összezárni, akit szexuális bűntények miatt csuktak le. Kivétel ez alól, ha a hormonterápia már annyira előrehaladott, hogy biológiailag lehetetlen, hogy közösülésre használja azt. Ezt azért nem ördöngősség leellenőrizni, kicselezni pedig nem lehet.

Amúgy szokásos indexes színvonal a cikk. Most tekintsünk el attól a teljesen primitív megfogalmazástól, hogy “nővé operáltatta magát”, ha egyszer már megtörtént a műtét, akkor nemi szerv sincs, így a brit törvénynek megfelelően pont NEM lehet kizárni a női börtönből.

2023. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Most egy férfi, aki nőnek hiszi magát, vagy egy nő, aki felvarratott egyet?
2023. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Beteg ez mindkettő.
2023. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Azt, hogy ügyes csel a cikk. Úgy próbálja beállítani, mintha szigorítás történt volna, holott éppen ellenkezőleg. Azok a transzszexuális elítéltek, akik már nem rendelkeznek pénisszel, minden további nélkül helyezhetők női börtönbe (mi több, oda kell őket helyezni). Ezt a cikkben felhozott példa alapján robbant ki egy vita, ami alapján lett egy törvénymódosítás: aki rendelkezik pénisszel, nem kerülhet női börtönbe, ellentétben azokkal, akik nem rendelkeznek. Eddig a véletlen műve volt, hogy egy post-op transz hova kerül, most már garantált joga a női börtönhöz. Ez komoly előrelépés a transz jogokat illetően.

A sok szellemi fogyatékos gyógyegér meg bevette, hogy szigorítás… 10 perce ezen röhögök! 😂

2023. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Én egy pénisszel rendelkező nő vagyok, aki éppen egy angol börtönbe készül és számos hasonló magyar embert ismerek, ezért feltétlenül fontosnak tartom, hogy foglalkozzunk ezzel a témával!
2023. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez még engem sem érdekel pedig Angliában élek.. vajon téged miért foglalkoztat ?
2023. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Thunderfairy ***** válasza:
45%
Akik nem tudnák, létezik egy olyan genetikai betegség hogy rendelenesen fejlődőtt a nő szervezete ki és pénisze van. Úgy tudom hogy létezik ilyen. De már olyant is hallotam hogy mind a 2 nemi szerv meglehet egy embernél. Ezek ilyen születési rendeleneségek.
2023. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!