Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az igaz, hogy az angolok...

Az igaz, hogy az angolok előítéletesek a kelet-európai munkásokkal, lengyelekkel, magyarokkal, románokkal stb?

Figyelt kérdés
2023. márc. 7. 12:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sokan mondják az angolok rasszisták, idegengyűlölők. Mennyi igazság van ebben?
2023. márc. 7. 12:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden országban találsz ilyen embert és az ellenkezőjét is. Én nem tapasztaltam még ilyet.
2023. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Biztos van ilyen, ha megnézed a magyarok külpolitikáját azon csodálkoznék ha nem köpnének arcon.
2023. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az Európában alkalmazott íratlan fajelmélet szerint mi alsóbbrendűek vagyunk.
2023. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A brexitet is a kelet-európaiakra hegyezték ki britannisztánban.
2023. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4


Nem tudom ha viccelsz.

De tényleg mintha lenne ilyen fajelmélet. Nyugaton abban mérik a felsőbbrendűséget, hogy ki mennyi hódított.

2023. márc. 7. 14:31
 7/11 A kérdező kommentje:

5


Igen, ez is érdekes. Azóta pedig bebizonyosodott, hogy nélkülük csak nehezen boldogul az ország mert a sok segélyen élő angol nem szaladt betölteni az üresedő pozíciókat Brexit után.

Ingatlankereskedő vállalatnál dolgozom és angol bérlőink fele segélyből fize(ttet)i az albérletét.

2023. márc. 7. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Max nyugerek ilyenek világ gazdaságba nem lehet be zárkozni.
2023. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Angliában lakom 10 éve, és a munkahelyemen több papírt is aláírtunk, hogy tilos valakit a vallása, bőrszíne, szexuális beállítottsaga miatt sértegetni. Szóval nem tudom milyen fajelméletről van szó. Persze rasszista egyének vannak. Egy angolt ki is rúgtak, mert sértegetett sokmindenkit.

Kérdező, mennyi embert jelent az, hogy a bérlők fele?

2023. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9


“ Én Angliában lakom 10 éve, és a munkahelyemen több papírt is aláírtunk, hogy tilos valakit a vallása, bőrszíne, szexuális beállítottsaga miatt sértegetni.”


Ja persze, ezek a szabályok papíron megvannak, mint minden normális országban. Az viszont, hogy miként értékelik a helyzetet az más kérdés. Lehet rasszizmust meg idegengyűlöletet meg szexizmust szarkasztikus ugratásként is csomagolni, és ez az amiben az angolok khurva jók. Elhordanak mindennek aztán meg azt mondják csak baráti ugratás volt. Igazából nehéz fogást találni rajtuk, talán ezért is volt szinte lehetetlen legyőzni őket mert igazságtalanságot és kegyetlenséget tudtak nagyon szépen prezentálni, meg az ilemtudásuk meg udvariasságuk…ugyan ki gondolna rosszat róluk ugyebár?


Hát jelenleg úgy 100 bérlőről beszélünk ami szép szám.

2023. márc. 8. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!