Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez arra volt próbálkozás,...

Ez arra volt próbálkozás, hogy hátha plussz pc krediteket kapnak ezért a zsűrítöl?

Figyelt kérdés

Volt valami nemzetközi dalfesztivál, ahol valami régi volt szovjet isztáni országnak volt egy érdekes performansza. Egy fiatal fiú adott elő egy dalt, akinek amúgy egészen jó énekhangja volt. De az előadásba még volt egy kar és láb nélküli kisfiú, akinek még valamiféle rap-betéte volt a dalba.


De hogy a kisfiú alapvetően nem zenei előadó, vagy rapper, csak egy kisfiú kar és láb nélkül. Őszintén szakmailag nem adott hozzá semmit, a számhoz.


Csak én vagyok gonosz hogy ezt látom bele, vagy ez tényleg valószínűleg annak szólt, hogy "na, mi még egy végtaghiányos kisgyereket is virítottunk a versenyszámunkba, hogy ha ezért nem minket választ a zsűri elsőnek...". Mintha ezekért a nagy pc meg esélyegyenlőség kreditekért jelentkeztek volna be.


Nem lenne semmi bajom az egésszel, ha tudott volna énekelni, de tényleg csak töltelék volt, a tényleg énekelni tudó fiú mellett, és nem adott hozzá szakmailag a zenei produkcióhoz.


2023. márc. 13. 08:18
 1/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=I-oRMHgnEnw


meg is találtam. Szerintem valami botrányos ízléstelenség ami itt történik.

2023. márc. 13. 08:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod.
2023. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Politikailag jobb lett a zene. Aki az ellenkezőjét állítja, az kirekesztő, homofób, rasszista és náci.
2023. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!