Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a jobboldal (fidesz) folyamatos próbálkozása a "keresztényüldözés hangoztatása" -minden elérhető médiájában- tényleg kiváltja majd ezt a "vágyott célt" ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Honnan szeded ezt? Senki nem üldözi ezeket a vallás-fanokat, inkább azok ba@tatják azt, aki nem nekik-, és nem Viktortának csápol.
2022. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem üldözik őket, nem is kivánom ezt nekik, csak provokativan akartam kiirni a kérést. Csak hogy ez ügyben a "béna-kacsa baloldalnak is" illene megszölalnia hiszen ha ezt bevédik, mint annyi mást, ne csodálkozzanak, ha a szavazók nem rájuk fognak szavazni. Más kérdés, én is elfogadnám a pénzt (adóvisszatérités/szavazatvásárlásként) a fidesztől, amjd szavaznék az ellenzékre..
2022. jan. 16. 07:57
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Azt fogja okozni, hogy ujra letrejon a 'Keresztes Lovagrend' es vegleg leszamolunk a muszlimokkal, visszafoglaljuk a Szent Foldet es vegre beke lesz a Vilagon :)
2022. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as te ezt komolyan gondolod? Mert akkor menj egyedül magad, szerintem le sem érsz a szentföldedre, korábban eldöntik a sorsodat..
2022. jan. 16. 08:12
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkoriban azert szuntettek meg a kereszteseket, mert a beavatasi szertartason csokolgattak egymas segget ... ma mar siman csokolgatja mindenki akarki segget, tehat megerett az ido a lovagrend visszaallitasara! :DDD
2022. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Afrikában , Ázsiában létezik keresztény üldözés.
2022. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

@2


"Tudom, hogy nem üldözik őket, nem is kivánom ezt nekik, csak provokativan akartam kiirni a kérést"


És még be is vallod, hogy provokálsz.


[link]


Világon több helyen van keresztényüldözés, aki tagadja, az megnézheti maga is.


Magyarországon ilyen szinten nincs, olyan szinten van, hogy a marxisták már többszőr írták kommentben, hogy be kéne tiltani.



A tény annyi, hogy az utolsó időkben ténylegesen meg fog sokasodni az üldözés(valószínüleg kiterjed az egész világra, az antikrisztus ideje alatt).


Kínában sokak csak rejtett helyeken tudnak csak Istentiszteletet tartani, ha elkapják őket...😥


Ha keresztényüldözésről van szó, akkor ne csak lokálisan gondolkodjatok, mert vannak olyan országok, ahol ez van.

2022. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugat-Európában egyre több keresztényjelképet tiltanak be, mert sérti a muszlim bevándorlók érzékenységét.

A németországi zsidóüldözés sem a koncentrációs táborokkal kezdődött.

2022. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7, az igazi magyar paraszt csak lokálisan tud gondolkodni.

Amit lát a falujában (főleg, ha az Budapest), akkor az van a többi csak duma és messziről jött ember.


A netet is csak ilyen f@szságok terjesztésére használja tájékozódni nem kell.

Azt már az öregapja megtette, bele is fáradt.


A vallàsi okból meggyilkoltak között jó ideje a keresztények állnak az élen.

2022. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez, csak a szokásos politikai blssht generátor kommunikáció:

-nincs bajod a melegekkel/véded a jogaikat -> melegpropagandát tolsz

-nem akarod felvenni a COVID oltást -> oltásellenes vagy

-nem vallásos/atesita vagy -> keresztényüldöző vagy

-nem szereted Viktort -> libsikomcsisoroshazaáruló vagy

mindennel ezt csinálják, csak a lényeg, hogy pont a lényegről, vagyis a problémákról ne beszéljünk és ezekkel a szr kommunikációs trükkökkel takaróznak. 12 éve ez megy. 2/3-ban vannak, de még most is úgy viselkednek, mintha ők lennének a megnemértett gitárhős, csak közben nem azok.

2022. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!