Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A gender kérdés valójában...

A gender kérdés valójában csak woke, politikai álprobléma?

Figyelt kérdés

Bemásolok egy rövid szöveget:

Egy felnőtt ember 3 720 000 000 000 (3,72*10^12, avagy háromezer-hétszáz milliárd) sejttel rendelkezik. Ezek mindegyikében van 22 pár testi kromoszóma, (autoszóma) és két nemi kromoszóma, (gonoszóma) (nőknél XX, férfiaknál XY kromoszómák).

Akármilyen csonkításnak veti alá magát egy férfi, akármilyen hormonkezelést, hormonelfojtást kapnak ezek a nők és férfiak, ez nem változtat sejtjeik kromoszómakészletén. A férfiak férfiak, a nők nők maradnak. Életük végéig.

A nemváltó műtétek viszont visszafordíthatatlanok, ha meggondolja magát az ember, tönkremegy az egész élete.

Csak bűvészkednek a biológiai és társadalmi nemek össze-vissza keverésével.



2023. márc. 24. 12:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Vannak akik számára fontos dolog, de a felmérések szerint, hogy hol hány lmbtq+ tag van annyira elenyésző a számuk, hogy nem kéne ilyen nagy jelentőséget tulajdonítani neki
2023. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 steven95 ***** válasza:
100%
A kérdéshez hogy jön a bemásolt szöveged? Nem csak XX és XY nemi kromoszómájú emberek vannak. Ki mondta hogy valaki nemi korrekciójával a kromoszómája megváltoztatható?
2023. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Igen, álprobléma, amit lehet, hogy a magukat jobboldalinak nevező trollcsürhe generál, ezzel is a valós problémákról terelje el a figyelmet, bomlassza a nyugatot. Woke, blm, stb támogatói között putyinék is ott vannak.
2023. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Szinte összes ilyen kérdés abból fakad, hogy egyesek nem értik mit jelent a gender szó.

A gendernek nincs köze a génjeinkhez. Azt jelenti csupán, hogy az illető személy milyen neműnek ÉRZI magát.

Azok a propaganda anyagok, amelyek ezt hamis színben tűntetik fel, ahogy maga is írtad: "Csak bűvészkednek a biológiai és társadalmi nemek össze-vissza keverésével."

2023. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, egyeseket miért zavar az, amit mások csinálnak... A magyar az egy ilyen fajta, tudom. Bezzeg a finnek, a világ legboldogabb népe 6 éve egyfolyátban. Miért is? Tán mert mindenki csakis a maga bajával foglalkozik és nem mások életével... Esküszöm, egyszer lépjetek ki ebből, amiben éltek és legyetek szabadok, ezerszer jobb... Én 12 éve megléptem, és remekül vagyok.
2023. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

A kromoszómák kérdése az ténykérdés.


Nyilvánvaló, hogy nem lesz attól egy férfi biológiai értelemben nő, hogy levágják a f-szát és két rávarrnak csöcsként két szilikonlabdát.


Ugyanakkor viszont egy ember személyisége meglehetősen komplex dolog, amit csak részben befolyásolnak a kromoszómák.

Ezért én úgy vagyok vele, hogy nem akarom előírni senkinek, hogy milyen testben kötelező jól éreznie magát.


Ha valaki tetováltatni akar, mert olyan testben érzi jól magát, tőlem aztán csinálja nyugodtan, ő teste, ő dönti el, hogy mit kezd vele.

Ha valaki ki akarja gyúrni magát, mert olyan testben érzi jól magát, tőlem aztán csinálja nyugodtan, ő teste, ő dönti el, hogy mit kezd vele.

Ha valaki le akarja vágatni a f-szát és lila parókát hordani és női bugyit, mert olyan testben érzi jól magát, tőlem aztán csinálja nyugodtan, ő teste, ő dönti el, hogy mit kezd vele.


Szerintem nem jó irány, hogy egy pártközpontban szabják meg, hogy ki milyen testben éljen.


Mert ez elvezethet odáig pl., hogy Orbán meg Semjén mégis hogy képzeli, hogy úgy néz ki, mint egy telifosott búvárruha, nehogy má ilyen undormány dagadt testben akarjon élni, úgyhogy megtiltom központilag a sörhasat, ők meg mehetnek kötelező jelleggel fogyi-táborba.

2023. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Senki se akarja megszabdni, hogy valaki transznemű akar-e lenni, mert nemi diszfóriája van, és ez tényleg jó neki.

De itt arról van szó, hogy valótlanságokat állítanak, és nagyon káros dolgokat okoznak ártatlan embereknek. Azt mondják, a nemi diszfória nem betegség, olyan nemű lehetsz, amilyen épp akarsz, 100-féle nem van, ezek mind teljesen egészségesek, sőt menők, sok gyereket rábeszélnek hormonkezelésre vagy csonkításra, tönkretéve az életüket. Általánosságban relativizálnak, ízléstelenséget, beteg dolgokat propagálnak, ami megmérgezi a társadalmat.

Már sok gyerek életét tették tönkre ezzel a hazugsággal, hogy nemet válthatnak, ha akarnak.

2023. márc. 24. 13:14
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

Az álprobléma inkább az a hisztériakeltés, amit a kormány csinál az lmbt körül. A lakosság elhanyagolható százaléka homoszexuális, vagy épp hisz ebbek a gender hülyeségben, a kormány viszont már vagy 2 éve nyomja hogy a bzik meg akarják rontani a gyerekeket!!!!!!!

Gondolj már bele hogy miért is érdekel téged pont ez a kérdés, miközben tele a világ tényleges problémákkal... Nem a "woke propaganda" van a képedbe tolva folyamatosan, hanem a jobbos porhintés és félelemkeltés. Sztem nem is tudnál a genderekről ha nem néznél/olvasnál annyi jobbos médiát.

2023. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

"De itt arról van szó, hogy valótlanságokat állítanak"


Mi a valótlanság? Szerintem azt senki nem állítja, hogy a kromoszómáid megváltoznak egy nemváltó műtéttől.


Nem mellesleg ha a valótlanságok állítása önmagában probléma, akkor a jobberek rettenetesen sok problémát okoznak, hiszen olyan valótlanságokat állítanak és terjesztenek, mint pl. hogy létezik isten, meg Jézus, meg efféle f-szságokat.


"és nagyon káros dolgokat okoznak ártatlan embereknek"

Kinek? Nekem pl. nem okoznak semmiféle kárt.

A szomszédomnak se.

A csajomnak se.

A haverjaimnak se.

Most akkor miért is kéne nekem ezen pörögnöm?


"Azt mondják, a nemi diszfória nem betegség, olyan nemű lehetsz, amilyen épp akarsz, 100-féle nem van, ezek mind teljesen egészségesek, sőt menők"


A jobberek-keresztények meg azt mondják, hogy istenben hinni nem betegség, hanem teljesen egészséges, sőt, menő.

Pedig amúgy a téveszmés skizofrénia minden kritériumának megfelel.



"sok gyereket rábeszélnek hormonkezelésre vagy csonkításra, tönkretéve az életüket"


Hát ez elég baj, ezt nyilvánvalóan tiltani kéne.

Ugyanakkor megint csak meg kell jegyeznem, hogy a jobberek-keresztények sok gyereket rábeszélnek az istenhitre, tönkretéve az életüket.


"Általánosságban relativizálnak, ízléstelenséget, beteg dolgokat propagálnak, ami megmérgezi a társadalmat."


Ízléstelen, beteg.

Szerinted.

Mérgezi a társadalmat.

Szerinted.


Mások szerint meg nem, és nagy ívben lesz-rják ezt az egészet.


És semmivel nem tudod alátámasztani a te igazságnak vélt véleményedet azok véleményével szemben, akik meg ezt lesz-rják.

2023. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az.

Akinek XX kromoszómája van, az nő. Akinek XY, az férfi. Aki ennek ellenére másnak képzeli magát, az elmebeteg.

2023. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!