Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ egy álprobléma?...

Az LMBTQ egy álprobléma? Azért foglalkoznak ezzel folyamatosan, hogy addig se kelljen a valós problémákkal (pl. szegénység, egészségügy stb.) foglalkozni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 20:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
76%
Dá.
2021. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Az a gyanúm, hogy Finkelstein taktikája köszön vissza. Kell egy darab negatív üzenet, és azt sulykolni.
2021. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
9%

Szegenyseg? - el kell menni dolgozni!


Egeszseguft? - folyamatosan pumpaljak bele a lovet!


LMBTQ alproblemanak tunik? - akkor miert csamcsognak rajta Brusszelben?

2021. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Ja, inkább költenék az adónkat a homokosokra, mintsem a kórházakra..
2021. júl. 27. 21:01
 5/47 anonim ***** válasza:
15%
2021. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
82%
A kormánynak igen. Az lmbtq embereknek nem.
2021. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
96%
Az ideológiai harcokkal jól el lehet bábozni az emberekkel, miközben mocskos alkukat kötnek a háttérben együtt, vidáman.
2021. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
83%

Néha már fajdalmas olvasni ezeket a kérdéseket, hozzászólásokat.

Én meleg vagyok. Abszolút normális embernek tartom magam és, amennyire tudom, mások is annak tartanak.

Szerintem a probléma valós, ám valóban nem túl sürgető. A probléma az én szememben viszont a gyűlölet és a jogegyenlőtlenség. A Fidesz vagy azért hozta fel a témát, mert nem akarja, hogy mással foglalkozzanak az emberek (ahogy te is írtad), vagy azért, hogy legyen mivel megossza az embereket és tudjon mivel az Ellenzék ellen uszítani. Ez számomra elég nevetséges és unalmas. Mindenki politikát akar belőlünk csinálni. Emberek vagyunk, nem holmi tárgyak, vagy eszközök! Nekünk is vannak érzéseink, álmaink. Sok álmomról kellett lemondjak, sok olyanról, ami egy heterónak alap. Nem lehet családom, nem házasodhatok, nem lehet gyerekem, mindig elfognak ítélni, megfognak alázni (mind lelkileg, mind fizikailag). Összeségében sosem lehetek majd boldog. Egyáltalán nem volt egyszerű és rettenetesen megviselt. Egy heteró nem tudhatja, hogy mennyire nehéz ezen átmenni és, hogy mekkora düh, fájdalom és csalódottság halmozódik fel ezzel az emberben. Örülök neki, hogy nem tudjátok, nem kívánnám senkinek. Én is álltam már az öngyilkosság peremén és nem sokon múllott az, hogy most itt lehetek és leírhatom ezt. Az az időszakom volt a legnehezebb, mert ezen felül sok minden más is történt, ami miatt még heteróként is pocsék gyerekkorom lett volna, így inkább írnám le egy szóval: kín. Tele voltam indulatokkal, érzelmekkel, amiket nem mutathattam ki, nem athadtam ki magamból, mert féltem, hogy akkor valahogy rájönnek, hogy mi van. Magamat hibáztattam, utáltam mindent, legfőképp saját magam.

Fáj, hogy az emberek azt hiszik, hogy mi perverz, pedofíl, alulöltözött, feminin ösztönlények vagyunk. Nem! Nem vagyunk azok! Legalábbis a hatalmas többségünk nem ilyen. A pedofília nem gyakoribb köztünk, mint a heterók között. Nem vagyunk perverzebbek, mint egy átlag férfi. A nagy többségünk (olyan 90%-ra tenném) nem feminin. Az alulöltözöttség szerintem a hálószobára, a mellékhelyiségre, és esetleg a ház többi részére kell korlátozódjon. Nyilván van némi kivétel (pl. doki), de ennél tovább általában nem mennék.


Nem értem, hogy miért utálnak minket az emberek. De tényleg. Én (tudtommal) semmi rosszat nem tettem, mégis egy borzasztó élet van a hátam mögött és valószínűleg előttem is egy közel ilyen pocsék áll. Miért utáltok minket?

2021. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
5%

#8 Aprócska hiba az elgondolásodban, hogy NEM a fidesz hozta fel a kérdést. Hoztak egy PEDOFIL ELLENES törvényt és mellette a GYEREKEKET VÉDŐ intézkedéseket.

Ha te valóban egy normális ember vagy, akkor mi közöd lenne bármelyikhez is? Semmi. Ezzel el is lehet felejteni. Mégis megy a hiszti a kétféle intézkedésen.

Miért? TI miért tartjátok fenn ezt a témát hetek óta? TI miért mentek más országokba panaszkodni, miért szerveztek tüntiket meg egyebeket és miért hergelitek vele az embereket?

Nem vagy perverz, nem vagy "perverz, pedofíl, alulöltözött, feminin ösztönlény". Mi is így gondoljuk, akik támogatjuk ezeket a törvénymódosításokat. Akkor miért kell még most is ezzel foglalkoznunk?

2021. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%

9-es, a törvénnyel semmi bajom sem lenne, ha nem keverné a pedofilok közé a melegeket.

A pedofil-ellenes részével egyetértek, sőt lehet, hogy még lazának is találom. A gyermekvédelmi részével van a baj, ugyanis olyan dolgoktól „védi” a gyerekeket, amik abszolút nem károsak a számukra, sőt a meleg gyerekek esetében még életeket is menthet egy részletes felvilágosítás, vagy egy ezzel kapcsolatos, jó sztori (tapasztalat). Ez a törvény nem védi a gyerekeket, hanem közülük sokat még mélyebbre taszít és sokukat meg is öli. Ebbe bele sem gondolnak az olyanok, mint Orbán, vagy, mint te.

Milyen országokba megyünk panaszkodni? Itt panaszkodunk. Az más dolog, hogy a többi ország is látja, hogy itt mi megy és ebbe ők maguk is beleszólnak, nem mi panaszkodunk nekik.

Nem mi hergeljük az embereket, hanem a kormány. Gondolj bele: Mi mit kértünk? Egyenlő jogokat, egy diszkriminatív törvény visszavonását. Ők erre mivel reagáltak? Lejáraró kampányba kezdtek, szidják Brüsszelt, szidnak minket, azért, hogy mindenki ezt tegye, mert így (szerintük) nekik lesz igazuk.

Olvastad a törvénymódosítást, vagy csak elhiszed azt, amit a Dunán és az M1-en hazudnak? Én olvastam és meglepődtem azon, hogy ilyet Európán behozhat egy ország. Szégyen...

2021. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!