Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » LMBTQ-támogatók, mi a vélemény...

LMBTQ-támogatók, mi a véleményetek arról, hogy Amerikában öngyilkosságot kísérelt meg egy fiatal lány, mivel egy iskolai tanácsadó a szülei háta mögött elhitette vele, hogy fiú?

Figyelt kérdés

"beperelték az iskolát Floridában egy iskolás lány szülei, mivel kétszer öngyilkosságot kísérelt meg azután, hogy sorozatosan titokban találkozott egy tanácsadóval, aki elhitette vele, hogy ő valójában fiú, és mindezt eltitkolták a szülők elől, mondván, azok katolikusok, akik nem támogatnák gyermekük nemváltását."


Kaliforniában pedig "Már óvodában arra tanítják a gyerekeket, hogy a biológiai nemük nem feltétlen áll bármilyen kapcsolatban a nemi identitásukkal, és „megvitatják a genderidentitás kérdését” – jóval a nemi érés befejeződése előtt."


[link]



2023. márc. 25. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
0%
mandiner...
2023. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
80%
#13: Ez a szinted. Amúgy heteroszexuális vagyok, de nyilván ezen a szinten ezt nem fogod megérteni/elhinni.
2023. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
77%

#13 “ Ne pampogjá má annyit mer minnyá megöngyilkollak, csak előbb seggjukon hajintlak egy nagy dákesszal hogy jó érezd magad és otthon.”

Mondja a keresztény konzervatív értékeket valló erkölcshuszár. Milyen jobber értékekről beszélünk? Erről?

2023. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne az egész cirkusz ha mindenki elfogadná atransznemüséget, akkor nem kéne titkolózni senkimek semmiröl.
2023. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
79%

A melegek zaklatása, homofóbia miatt hány fiatal lesz öngyilkos?

Gondolom sokszorosa.

2023. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
74%
#15 szerintem ezerszer jobb egy meleg fiatal, mint egy halott. De lehet hogy csak én vagyok ennyire életpárti
2023. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
80%
#20 egy olyan nemzet, amin az az értek, hogy “ Maj minnyá úgy anyádon baszlak, hogy befosol magad alá” jobb ha kidöglene végre.
2023. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:

"szerintem ezerszer jobb egy meleg fiatal, mint egy halott"


Ti mindent megtesztek, hogy meleg legyen. Még az se zavar titeket, ha emiatt öngyilkos lesz.

2023. márc. 25. 15:11
 19/68 anonim ***** válasza:
85%

Azt tudod kérdező,hogy hány gyerek lesz öngyilkos azért mert meleg,de a környezete valamiért gyűlöletet érez a melegek irányába ezért nem meri felvállalni?Vagy azért mert kiderült a nagy "szégyellnivaló"?

Tízezrek évente.

Azzal nem kellene kezdeni valamit?

Vagy az lenne a jó ha minden meleg meghal?

Tőled is megkérdem mert még életemben nem kaptam erre értelmes választ:Mi bajod a melegekkel?


A mandiner meg örülhet ha talál ilyen szélsőséges esetet amit propaganda célokra használ fel,le se sz#rják azok a gyerekeket...

2023. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
15%
#23 miért nem költözöl inkább te oda? Felesleges neked a kultúra és civilizáció. Egy barlangban is jobb helyen lennél
2023. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!