Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » LMBTQ-támogatók, mi a vélemény...

LMBTQ-támogatók, mi a véleményetek arról, hogy Amerikában öngyilkosságot kísérelt meg egy fiatal lány, mivel egy iskolai tanácsadó a szülei háta mögött elhitette vele, hogy fiú?

Figyelt kérdés

"beperelték az iskolát Floridában egy iskolás lány szülei, mivel kétszer öngyilkosságot kísérelt meg azután, hogy sorozatosan titokban találkozott egy tanácsadóval, aki elhitette vele, hogy ő valójában fiú, és mindezt eltitkolták a szülők elől, mondván, azok katolikusok, akik nem támogatnák gyermekük nemváltását."


Kaliforniában pedig "Már óvodában arra tanítják a gyerekeket, hogy a biológiai nemük nem feltétlen áll bármilyen kapcsolatban a nemi identitásukkal, és „megvitatják a genderidentitás kérdését” – jóval a nemi érés befejeződése előtt."


[link]



2023. márc. 25. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
32%
#28 irigykedsz?
2023. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
74%
#28:...és ez Téged annyiban érint, hogy...?
2023. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
74%
#31 szerintem a fajtádat frusztrálja, hogy többet szexelnek, mint ti, mert rátok senki nem fanyalodik, ők meg élvezik az életet.
2023. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
20%
Mi van a homoszexuális nőkkel?
2023. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
74%
#33 téged érdekel ennyire hogy mások mit csinálnak a hálószobában. Szerintem téged jobban érdekel a meleg szex, mint a melegek nagy részét. Figyu szerintem próbáld ki, ha ennyire érdekel.
2023. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
74%
#36 szerintem a nyíltan gyűlölködő provokatív homofóbokat fogják hamarabb kitiltani. Akik öngyilkosságra szólítanak fel. Károsak az ilyenek mindenre. Remelem nem szaporodsz. Bár nő biztos nem néz rád, szóval nem hiszem hogy rajtad múlna.
2023. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
78%
#36: A magyar társadalom része vagyok, nem vagyok meleg, viszont semmi bajom velük, szóval a nevemben ne beszélj amikor azt írod, hogy a "magyar társadalom nem kér belőlük". Amúgy a válaszokra adott reakciókból is pont az jön le, hogy Ti vagytok a többség ugye? Ja, nem. Furcsa.
2023. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
78%

#34


Ebből ered a homofóbok frusztrációja, szexhiány.

Irigyek, nekik nem jut, vagy, ami jut az se a legjobb.

2023. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
78%

Attól hogy esetleg vannak tévedések, attól még az LMBTQ-nak 110%-osan igaza van, EZ A JÖVŐ. Az ilyen sötétközépkorban ragadt vallási diktaturák mint magyarország, veszíteni fognak.


Ezenkivül a fideszes propaganda médiában jelent meg, tehát nyilván ÁLHÍR.

2023. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:
Akkor maradjunk annyiban, hogy az LMBTQ ki tudja hány ember életét teszi tönkre, mivel bebeszéli a gyerekeknek, hogy transzneműek, mindezt úgy, hogy a szülő nem is tudhat róla, és pubertásblokkolókkal tömik őket, amik "akadályozzák a normális csontsűrűség kifejlődését, fokozzák a csontritkulás esélyét, a szexuális funkciók elvesztését veszélyeztetik, negatív hatással lehetnek az agyfejlődésre és az IQ teljes kifejlődését is akadályozhatják. A hormonkezelés hatásai visszafordíthatatlanok".
2023. márc. 25. 15:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!