Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lehet, hogy a...

Szerintetek lehet, hogy a transzok ilyen szintű nyomatását már direkt provokációból csinálják?

Figyelt kérdés

Szépségversenyeken őket nyomják, sportversenyeken őket nyomják, médiában, bulvárban őket nyomják. Most az év nője díjára is direkt egy transzot válaszottak: [link]


Mintha direkt hergelni akarnák az embereket, hogy "ezt is megtehetjük".


Nem baj, annál jobban fogom utálni a transzokat. Amíg nem nyomták őket mindenhol, nem érdekeltek, de most már konkrétan utálom őket.



2023. márc. 27. 14:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%

Ha én nem szeretem a magyar kaját, de Magyarországon, akkor abnormális vagyok?

Vagy, ha nem iszom alkoholt, esetleg sportolok? Akkor is abnormális vagyok, ha olvasok? És, ha mondjuk az asztrológiáért rajongok?

2023. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
31%
De igen. És még mindig vannak, akik szerint semmit nem szabadna látni, mindenki kussoljon, különben transzfób.
2023. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
21%
Nem is igazán a transzok hibája, hanem akik le akarják nyomni az emberek torkán, hogy alkalmazkodjanak beteg emberek téveszméihez és színleljék, hogy nem az van ott, amit látnak, hanem amit politikailag látniuk kell.
2023. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

19-20 : Akkor ha én most hobbiként szeretek csigát vagy kavicsokat gyűjteni, akkor az sem normális, mert nem az autószerelős/ivós hobbik között választottam? De tegyük fel ez egy más dolog.


Ha nem érdekel, ne nézd, ennek ilyen egyszerű a képlete. Nem egy olyan sztorit ismerek, hogy szivárványos táskás/esernyős embereket leköptek vagy megvertek, független a nemétől. Ez szerinted "normális"? Végülis nincsenek többségben, így nem érdekel senkit. Téged viszont nem fenyegetnek, nem fognak megkéselni, leköpni, mert barna kabátban járkálsz, és azért sem, ha esetleg más rasszból való vagy.


Mindig vegyünk ellenpéldát akkor: idáig hányszor volt a híres filmek vége az, hogy néni-bácsi puszipuszi, akkor miért nem háborodtál fel azon, hogy a gyerekek látják egy Indiana Jones filmben pl? Ja, hogy az normális, átlagos, az hogy esetleg a gyerek magában mit szeret, kihez/mihez vonzódik, az nem érdekes. Ez egy kétirányú kard, te is ráerőlteted akarva-akaratlanul is a nézeteidet a veled egyet nem értőkre.

2023. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
18%
Meddig tiltjátok be az odanézést? Amíg nőnek hazudott férfiak nyernek szépségversenyt? Amíg korcsolyázni nem tudókról hazudják, hogy tudnak? Amíg hatodik osztályos biológiát tagadnak? A legrosszabb, amit értelmes ember tehet, hogy befogja a száját, nem néz oda és hagyja, hogy a napot is lehazudják az égről.
2023. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
62%

"A bolond lyukból című cikksorozat újabb része"


Végre egy mondat Mandineren, ami nem hazugság, az egész írás bolond lyukból született, ahol a lyuk túloldala üreges, maximum egy teljesen sima agykezdeménnyel.

2023. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
63%

25 - Mi a biológiatagadás, hogy nem léteznek melegek, vagy transzok nem léteznek? Igenis vannak ilyen egyének még állatok között is, hogy azonos nemhez vonzódnak, akármilyen nehéz is feldolgozni.

Transz is simán lehet valaki, egyszerűen nem érzi magát jól a bőrében születése óta, váltani akar, és a technológia megadta rá a lehetőséget. Büszkén felvállalja, hogy ő ilyen, ezzel ösztönözve a hasonló "elnyomott" melegeket, hogy nem szégyen felvállalni, ahogy a férfiaknak például azt sem, hogy nekik is lehetnek traumáik, és nem lehet csak egy "legyél férfi", "nőj fel" mondattal letudni.

Összetartó közösség, és ezt akarják a melegek tudtára adni, hogy ők támogatják őket, nem kell félni attól, aki vagy. Ezt veti meg a társadalom, Magyarországon akár úgy is, hogy ellentüntetést szerveznek a melegek ellen, vagy akár erőszakkal fellépnek 1-1 ellen, illetve rémhíreket festenek róluk, hogy "átoperáltatják az óvodásokat", ami az évszázad legnagyobb baromsága, mert ez jogilag lehetetlenség lenne.

2023. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
22%
Ilyet senki nem mondott, hogy nem léteznek. A nemi diszfória egy ismert betegség. Aszerint is kellene kezelni, nem sztárt csinálni belőlük és a valóságot látó embereket nácizni, mert nem hajlandóak behódolni és azt hazudni, amit a politikai korrektség elvár tőlük. Ez is egy a liberalizmus vívmányai közül, hogy sztároljuk a mentális betegségeket, mintha ez teljesítmény lenne, amit mutogatni kell. Meg politikai nyomásra díjakat osztogatni nekik. És már az a gyűlölködő, aki kimondja, hogy itt valami nincs rendben.
2023. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
55%

#28 Kisebb következetességbeli hibát vélek felfedezni. Ha a transzneműek betegek, akkor a detranzícionáló embereket miért nem éltetitek, mint a rákból felépült embereket? Miért neki kell lenni azoknak, akikkel folyton érveltek, és embereket félemlítetek meg, amikor a transzok <1%-a detranzícionál?


Mellesleg, ha már betegnek tartod őket, akkor a betegségükkel úgy tudnának legkönnyebben együttélni, hogy nem bélyegzed meg őket, és nem sértegeted sületlenségekkel, hogy "de hát te férfi vagy/nő vagy"? Miért nem segíted, hogy a betegsége ellenére minél teljesebb életet élhessen?

2023. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
5%
Na erről beszéltem! Aki megkérdőjelezi az ideológiát, az egyből bántalmazó. Ez az aljas mocskos zsaroló szektás gondolkodás, ami áthatja az egész mozgalmat. Ezt utasítom el a végsőkig. Minél hangosabban és minél csúnyább rágalmakat kiabáltok rám, annál biztosabban tudom, hogy itt nem velem van a baj. Soha nem félemlítettem, sértegettem, vagy bélyegeztem meg senkit a szexualitása miatt, de még csak a teste miatt sem, (velem csinálták) mégis nem szégyelltek gátlástalanul hazudozni rólam. Ennyit tudtok. A válaszod a legjobb érv arra, hogy ne hajtsak fejet és kezdjem el úgy tagadni a valóságot, ahogy nektek tetszik.
2023. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!