Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gyűlölik sokan Oroszorsz...

Miért gyűlölik sokan Oroszországot, és miért imádják annyian az USA-t?

Figyelt kérdés
Valahogy sokakban az van h ami orosz az rossz míg ami amerikajji az jó.

2023. márc. 28. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
#9 Maximum a te agyad meg a nyugat a börtön
2023. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
#9 Amit leírtál az egy baromság. Tekintve hogy lényegesebb magasabb a bűnözési ráta az USA ban mint Oroszországban. De nem is Oroszországban vannak heti rendszerességgel iskolai lövöldözések. Bár hivatalosan az USA sokkal szabadabb viszont sok munkahelyen a párt szimpátia követelmény. És talán ez az egyetlen fejlett ország ahol még az is fél a rendőröktől aki tényleg nem csinált semmit, és a legszomorúbb hogy ennek a félelemnek valós okai vannak.
2023. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem is tudom, üdítő látványnak vehető-e, ha külpol. részlegbe konteókat is előszeretettel belekotyvasztanak...

2023. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

Amerikában csak a cancel culture áldozatául esel ha olyat mondasz ami nem tetszik.

Oroszországban viszont bele szaladsz a rendőrök botjába, és úgy fog tűnni mintha ütlegelnének téged, ha olyant mondasz ami nem tetszik.

2023. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%

#14

De az eltörlés kultúrája is komoly károkat okoz majd, erre mérget vehetsz.

2023. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Dzsonszi ***** válasza:
100%

Azért érdemes szétválasztani azt, hogy valaki utalja egy ország politikáját és nem magát az országot.

Én is teljesen megvetem az amerikai agymosást ami megy a nyugati világban. Elítélem én is az orosz vezetőket a háború miatt, de az USA 100x kevesebb indokkal támadt már meg országokat, ahol azóta polgárháborús állapotok vannak. Egy-két ejnyebejnyét meg elítélő nyilatkozat leszámítva semmi bajuk nem lett belőle. Most meg a média befolyasukkal elérték hogy minden ami orosz az rossz, minden orosz kapcsolatot meg kell szüntetni, már nem lehetnek orosz sportolok, de még orosz macskák se indulhatnak versenyeken, nevezzünk at mindent amibe szerepel az orosz szo… vicc

Csak remélni tudom, hogy emiatt az emberek nem fogják lenézni az egész orosz kultúrát, zenéket, ételeket, látnivalokat, természetet, mint ahogy én se nézem le az USA-t ebből a szempontbol. Sőt ha választanom kene hol éljek biztos Amerikát mondanám, mert gazdaságilag sokkal erősebb, sokkal jobb megélhetési lehetőségekkel, sokkal szebb természeti látnivalóknál.

2023. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!