Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kaphat a magyarság bocsánatkér...

Progizo kérdése:

Kaphat a magyarság bocsánatkérést a szomszédaitól az ellene elkövetett bűnök miatt? (Videók: alább)

Figyelt kérdés

A megszálló cseh, román és délszláv csapatok és egyéb gazfickók rengeteg aljasságot követtek el a magyarság ellen, valahányszor ránk törtek.

Mostanság van a köröstárkányi mészárlás évfordulója, melyről egy kisfilm a YouTube-on: [link]

vagy a baltával lefejezett székelyekről: [link]

És ezek csak a román bűnök, azoké, akik máig áhítoznak a tiszai határról is.

Lehetne ezeket alaposabban bemutatva felébreszteni a világ lelkiismeretét?



2023. ápr. 8. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Mindenképpen be kellene ezeket mutatni és bocsánatkérést és jóvátételt követelni.
Be lehetne éppen mutatni, de bocsánatkérésen kívül mást úgysem kapnánk.
Semmi értelme ilyenekkel foglalkozni, el kéne mindenkinek felejteni a sérelmeit.
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kapna.
2023. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

A listádból kifelejtettél egy csomó mocskot: azokat a kőkemény bűnöket, melyeket magyarország követett el a környező népek ellen. Hidd el, tetemes lista lenne ez is.

És akkor lennénk nagyszerű nép, ha nem szijjártópetike-módra toporzékolnánk az ellenünk elkövetett bűnök miatt, hanem felvilágosult népként mi kérnénk bocsánatot az általunk elkövetett bűnökért.

Tudom nem érted, nem azonos szintű erkölcsi képzést kaptunk. Mármint a te fasiszta éned és az én tanult énem.

2023. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hivatalosat soha.
2023. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2.: "A listádból kifelejtettél egy csomó mocskot: azokat a kőkemény bűnöket, melyeket magyarország követett el a környező népek ellen. Hidd el, tetemes lista lenne ez is."


Mivel ez a kérdés nem arról szól. De majd te biztos nyitsz egy olyat is. Én kíváncsian várom, hogy mikor - már csak azért is, hogy a tényekkel megcáfolhassam "tetemes" listádat.


"nem azonos szintű erkölcsi képzést kaptunk. Mármint a te fasiszta éned és az én tanult énem."


Ó, megszólalt a nagyképűség. És például azt nem tanultad, hogy a "Magyarország" az nem kicsi, hanem nagybetűvel kezdődik?

2023. ápr. 8. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
2#minden utódokat kiirtjak mint ahogy eddig is.
2023. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem kaphat, és az nem lenne őszinte, hiszen ezek az országok magyarellenesek. Szerbia bocsánatot kért, de az sem tűnik túl őszintének... Ezek az országok amúgy is tagadják a bűneiket, meghamisították a történelmet.
2023. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

2.

A tanult mindenedet. M(!)agyarország!!!!!

2023. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

"Mármint a te fasiszta éned és az én tanult énem."


Te mint tanult, aha....

Tipikus ballibtard, tudálékoskodó proli.

2023. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MDaniel98 ***** válasza:
Min változtatna, ha megtennék ezt?
2023. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9.: Legalább látnánk, hogy megindult bennük valami jó értelemben vett változás, ha elismerik az ellenünk elkövetett bűnöket azok elhallgatása helyett. Különben is, azokat nem elfelejteni kell, hanem emlékezni rájuk és az áldozatoknak jóvátételt, a bűnösöknek büntetést adni.
2023. ápr. 11. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!