Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kárpátalján soha többé nem...

Kárpátalján soha többé nem ajánlott már meglátogatni az ottani barátokat, miután véget ér majd (így, vagy úgy) a háború? Állítólagos (és [némileg] aggodalomra okot adó) üzenet a magyarságnak lent.

Figyelt kérdés

Nemrég jelent meg (igaz megint tipikusan "origo"-s a cikk...) melyben:


"Ukrán katonák azt üzenik a magyaroknak: gyertek ide, RABOK lesztek!"


.


Valóban ennyire _muszáj_ gyűlölni minket? A jövőbeni békeidőben sem lesz nyugalma a csupán csak ismerőseihez kiutazni kívánó embernek, csak mert az a szerencsétlen éppen "magyar"?!



#életveszély #kirekesztés #nacionalizmus #Kárpátalja #magyargyűlölet #Hazugságokon Alapuló Elítélendő Indokolatlan Nacionalizmus Ukrajnában
2023. márc. 26. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Fideszes uszítás ez csak.
2023. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Origo... ott még a sport híreknek se lehet hinni.
2023. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Molyember ***** válasza:
89%
Ha te is azt mondod, hogy "tipikusan "origo"-s a cikk", akkor miről szól a kérdésed?
2023. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
A 2.3. az ukránok fenekét nyalja és nem hiszi el,hogy miféle népség az.
2023. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen szenzációs dolgoknak ha utána olvasok, 10-ből 9-szer kiderül, hogy egyáltalán nem úgy van, ahogy tálalják.
2023. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Origo, az ORosz IGazság Oldala 🇷🇺❤️
2023. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Akkor miről szól a kérdésed?"


Na vajon? :)) Picit gondolkodj.


Mert ahogy ötös is írta - az alapján: ha tízből ez az egy (vagyis valós) eset, akkor (ha ez az a bizonyos fennmaradó egy - ténylegesen) aggódhat aki magyarként (békében) szeretne találkozni időnként az ottani ismerőseivel. Azért ezt nagyon nem szeretném.

2023. márc. 26. 16:01
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Az origóra én sem adok. De szerintem elképzelhető, hogy atrocitások fogják érni a magyarokat a háború után. És lehet köpködni, de jogosan. Én komolyan nem értem, hogy lehet a rossz oldalra állni még akkor is, amikor tálcán kínálta nekünk a történelem, hogy végre a győztes oldalon legyünk. De nem. Mi be vagyunk oltva a jó ellen. Még egy ilyen pancser, ostoba, önsors rontó népet.. Megérdemeljük a sorsot, majd a himnuszban megénekeljük a búval ba&ott életünket, ahogy szoktuk. Szégyellem, hogy magyar vagyok.
2023. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
67%

Magyarországon is akadnak neonácik, akik egymás között szidják a cigányokat, de ha meglátnak egyet, azonnal csendbe maradnak. Mindig is voltak ilyen szerveződések, nem kell ezen kiakadni, az átlag ukrán nem ilyen.

Mellékes megjegyzés, hogy nem kell rajta meglepődni, ha szemetek velünk az ukránok, a kormányunk sem törte magát, hogy jó kapcsolatot ápoljon velük...

2023. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

"a kormányunk sem törte magát, hogy jó kapcsolatot ápoljon velük..."


Ukrajna volt rászorulva a magyar kormányra és nem fordítva.Lett volna lehetőségük javítani a kapcsolaton, a magyar fél nyitott volt.

Pökhendi, ki ha nem én viselkedést tanúsítottak.

Ezután mit vársz?

2023. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!