Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svájcban vagy a skandináv...

Svájcban vagy a skandináv országokban jobb élni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 15. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ. Ha szereted a havat egyértelmű Svájc.
2023. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Svajc omlik a hegyrol, nincs benne jovo.


Skandinav orszagokrol nem is beszelve, nincs egeszseugy, postakat zarnak be, stadionokat epitenek EU-s penzekbol vagy a zsebukbe rakjak ahelyett hogy a lakossagot segitenek, fejlesztenek az infrastrukturat, onkormanyzatoknak adnak a penzt varosfejlesztesre vagy oktatasra vagy novelni az allamilag tamogatott egyetemistak szamat vagy megtartani az orvosokat mert olyan rossz ott a helyzet hogy kivandorolnak es ide jonnek Magyarorszagra.


Korrupt kormanyok, direkt elszigetelik a videkieket es olyan csatornakat nyomnak amik befolyasoljak a szavazokat hogy rajuk szavazzanak, a cigany etnikum ami ott jelentos meghivjak kampanynal egy beszelgetesre erre is volt pelda de ez ugy le lett tagadva a Skandinav orszagokban, majd a kormanyok sorra 12 eve nyerik meg a valasztasokat.


Szoval inkabb maradj itthon.

2023. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Svájcban.

Svájcban van Európa egyik legjobb adórendszere.

2023. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Egyikben sem. Mindegyikben hideg van.
2023. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem Svájcban.Komplett össze van rakva az a pici állam.

A világ legjobb és legstabilabb pénze a CHF.(Maga az ország is biztonsagos.)

Akármikor veszed abban biztos lehetsz hogy értekálló valuta van nálad.

Szép és tiszta ország.

2023. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Svájcban élek, alapvetően szeretem, csak az időjárás nem mindig kedvező...

Szívesen élnék vmelyik skandináv országban is, pl. Norvégia nagyon tetszene, de csak rövid ideig próbálnám ki, annyira nem viselném jól hosszú távon hogy sokat van sötét.

2023. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Ezt összahasonlitani csak az tudja, aki Svajcban is, es az összes skandinav orszagban is elt eleg sokaig. En csak Svajcrol tudok irni. Nem veletlen, hogy majdnem mindenki ide akar jönni dolgozni, elni. Az emberek korrektek, megbizhatoak, többe- kevesbe siman mennek a dolgok, az ügyintezes gyorsan megy, attekinthetö. Ami nekem nem tetszik, hogy rengeteg bevandorlo van az utobbi 10-20 evben, ami valamilyen szempontbol jo, de nagyon zavaro tud lenni. Az idöjaras jo, ha valaki a 37 C kanikulat szereti, akkor inkabb Dubait ajanlom.
2023. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Svájc jobb, oda Nyugat-Európából is mennek dolgozni. A skandináv országokban túl magasak az adók és az időjárás is rosszabb.
2023. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!