Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ismét atomháború fenyeget....

Ismét atomháború fenyeget. Nem kellene Ukrajnát feláldozni, hogy a világ békében élhessen?

Figyelt kérdés

Ukrajna csak egy porszem a planétán. Réáadásul már most szét van rakétázva. Az EU-nak pénze sincsen újjáépíteni. Hagyjuk ezt az oroszokra. Úgyis Oroszország része volt 1990-ig. Oroszok laknak rengeteg helyen és úgyis el vannak nyomva a magyar lakta kisebbségek.


Ha meg az oroszok vennék vissza, lehet Kárpátalját visszaadnák és az fix, hogy a magyarokkal jobban bánnának. Mindenki jól járna

[link]



2023. ápr. 19. 07:55
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
11%

"[ma 08:05]: Az ugye azért megvan, hogy ezt a cirkuszt Oroszország kezdte?"


És az megvan, hogy a világ nem úgy működik, hogy megszüntetnek egy háborút, mert az sérti az emberek érdekeit?


Libbantkám, évezredek óta ártatlanokat mészárolnak le, szerinted ha a második világháborúban egyik fél valamelyik országában a nép tiltakozott volna, akkor a hatalmasok majd szépen lefújják a világháborút?


Ideje lenne felnőnöd, háborúból áll az emberiség története, szerinted ez az első háború, aminek az indítéka sokaknak nem tetszik? A világ ilyen.

2023. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
10%

"… ugyanez lenne a véleményed, ha mindez Magyarországgal történne? Magyarország is csak egy porszem a planétán, a világ nagyobb része be sem tudná jelölni, hogy hol a bánatban vagyunk, ha máról holnapra eltűnnénk, nem sok mindenki venné észre."


Azért az is eléggé beszédes, hogy a libsik leszarják az összes háborút, kivéve azt, ami közel van hozzájuk. Létező jelenség, hogy ami távol van, az nem érdekli annyira az embert, vagy semennyire. Ha ti libsik akkora embervédők vagytok, tudjátok hogy mennyi ártatlan áldozat van napjainkban is a világ különböző pontjain? Ja, hogy arról fogalmatok sincsen, csak Ukrajna közel van. Undorító a média is, semmilyen vérontásról/háborúról nem beszél, csak erről. Ha Ukrajna nem lenne stratégiailag fontos, akkor vajon mennyire akarnák védeni őket?:)

2023. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
3%
Előző kettő is én vagyok, de egyik kommentet se nekem írta akitől idéztem, csak válaszoltam rá, és olyan mintha nekem címezte volna, de nem.
2023. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
32%
32: gondolom, naponta elmorzsolsz egy könnycseppet Szudánért vagy Jemenért.
2023. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
4%
[ma 19:49]: És ezzel most mit is akarsz mondani?
2023. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
54%
35: ha már annyira hiányolod a "libsik" együttérzését. Gondolom, te milyen mélyen együttérzel velük helyettük is. Farizeus.
2023. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
4%
[ma 21:02]: Hogy mi? Komolyan, fogalmam sincs, miről beszélsz.
2023. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
23%

37: te magad írtad:

"Azért az is eléggé beszédes, hogy a libsik leszarják az összes háborút, kivéve azt, ami közel van hozzájuk. Létező jelenség, hogy ami távol van, az nem érdekli annyira az embert, vagy semennyire. Ha ti libsik akkora embervédők vagytok, tudjátok hogy mennyi ártatlan áldozat van napjainkban is a világ különböző pontjain?"

Na. Foglalkozol a szudáni helyzettel vagy sem?

2023. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
81%
Bő egy éve minden másnap " mindjárt atomháború ", sőt ha szigorúan vesszük az 50-es évek óta mindig " mindjárt atomháború " aztán valahogy mégse.
2023. ápr. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
50%
[tegnap 21:50]: Ilyet én nem írtam.
2023. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!