Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ismét atomháború fenyeget....

Ismét atomháború fenyeget. Nem kellene Ukrajnát feláldozni, hogy a világ békében élhessen?

Figyelt kérdés

Ukrajna csak egy porszem a planétán. Réáadásul már most szét van rakétázva. Az EU-nak pénze sincsen újjáépíteni. Hagyjuk ezt az oroszokra. Úgyis Oroszország része volt 1990-ig. Oroszok laknak rengeteg helyen és úgyis el vannak nyomva a magyar lakta kisebbségek.


Ha meg az oroszok vennék vissza, lehet Kárpátalját visszaadnák és az fix, hogy a magyarokkal jobban bánnának. Mindenki jól járna

[link]



2023. ápr. 19. 07:55
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
24%
#14 Az akkor élt Magyarok most ugyanúgy fellázadnának a kizsákmányoló Nyugat ellen! Az még nem a virtuális világban érdektelenül mászkáló idétlen voke fiatalok kora volt!
2023. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
28%
#20 Az én családom meg a nyugati multik kizsákmányoló természete miatt szakadt szét és hidd el hogy nem vagyok vele egyedül. Mivel Magyarországon 34 éve mesterségesen alacsonyan tartják a béreket, csak hogy a külföldi multi nagyobb profitot vihessen ki az országból! Én akartam valamire vinni, ezért már 17 éve külföldön élek, háromszor próbáltam visszajönni, de mindig csak zsebpénzt akartak fizetni, családom meg Magyarországon maradt, szétszakadtunk. És elhiheted hogy én is sokakról tudok, akik hozzám hasonló cipőben járnak! A különbség annyi, hogy te egy elmúlt dologról beszélsz amin már nem lehet változtatni. Amiről én beszélek az most is így van!
2023. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
77%

#22 "Az oroszok elavultak. Láttál te már bármilyen orosz terméket?


Egy háború esetén 1000% az oroszok pusztulása. Ezt ők is tudják"


- Napóleon és Hitler is így gondolta... Az oroszok viszont nem tudták! :)


Amúgy, igen. Láttam már orosz terméket, pl mosógép. Nem szép, nem luxus és jó zajos. De 30 évig működött vazze!!! Most 30 év alatt 6-ot kell venned! Ez aztán a fejlődés! Csak hát egy sz.r!!!!! Egy extra adó amit a fogyasztó fizet!

2023. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
17%
Na igen, picit amshogy állnak hozzá, amúgy talán ezrt is nem importálnak nyugatra a termékeikből, mert az nem szempont nekik hogy 20-30 évig menjen valami a nyugati társadalomban. Vedd emg használd pár évig aztán vegyél másikat....
2023. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!