Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg Biden-Trump csata...

Tényleg Biden-Trump csata várható jöhet jövőre is az elnökválasztáson?

Figyelt kérdés
Nem értem az USA egy nagy ország, két ilyen buta öregemberen kívül nem kerül senki, aki elnök tudna lenni. Egyik rosszabb elnök volt, mint a másik és úgy tűnik jövőre is ők csapnak össze megint. Bident már a demokraták többsége sem szeretné elnöknek, nem értem miért nem építenek fel egy fiatal jelöltek. A republikánusoknál is csak kerülne valaki más.

2023. ápr. 26. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

A Trump elleni jogi hercehurcák az egekbe lökték a népszerűségét, az emberek ilyenkor a meghurcolt mellé állnak, így DeSantis esélyei elhalványodtak, talán majd 4 év múlva.


A demokraták Biden túszaivá váltak (lásd a magyar baloldal esetét Gyurcsánnyal), ha az elnök újrázni akar, a párt általában kénytelen-kelletlen beáll mögé.

2023. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Remélem, mert talán De Santis már csak az újdonság ereje miatt is veszélyesebb ellenfél lenne, mint az a szélhámos őrült Trump. Persze látom a fideszes propagandagépezet apró fogaskerekei már itt is Biden és a demokraták ellen uszítanak.
2023. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért itt meg mindig az Orbán meg a Gyurcsány a téma.
2023. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

"fideszes propagandagépezet apró fogaskerekei már itt is Biden és a demokraták ellen uszítanak."


Transzimádó papa ellen, nem kell uszítani.Alapból utáljuk.

2023. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Én Bidennel szurkolok
2023. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Nevetseges. Biden szenilis ven ember. Trump egy bolond ven ember.

Azert nem olyan nehez naluk megfelelobb embert talalni mindket oldalon.

2023. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MDaniel98 ***** válasza:
73%
Sajnos ez is azt bizonyítja, hogy működik a kontraszelekció az USA-ban is. Ezek mellett Clinton meg Obama már-már szellemi óriásoknak tűnnek.
2023. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

úgy tűnik igen


kérdezném hogy a demokrata párton, meg a republikánus párton belül is megy a harc az ilyenért nem? ott is mindenki saját érdekét nézi szerintem.

vannak jelöltek, legesélyesebbek, de szerintem az hogy ki legyen az induló, vitáznak. és lehet hogy van egy fiatalabb és alkalmas valaki, ha ellene mennek, toszhatja.

2023. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8#


A párton belül is szavaznak,hogy ki legyen a jelölt.


Egyáltalán nem biztos,hogy Biden és Trump lesz a jelölt.

2023. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9: ilyesmire gondoltam igen
2023. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!