Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg Biden-Trump csata...

Tényleg Biden-Trump csata várható jöhet jövőre is az elnökválasztáson?

Figyelt kérdés
Nem értem az USA egy nagy ország, két ilyen buta öregemberen kívül nem kerül senki, aki elnök tudna lenni. Egyik rosszabb elnök volt, mint a másik és úgy tűnik jövőre is ők csapnak össze megint. Bident már a demokraták többsége sem szeretné elnöknek, nem értem miért nem építenek fel egy fiatal jelöltek. A republikánusoknál is csak kerülne valaki más.

2023. ápr. 26. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Biden biztosan megkapja a jelölést, Trump viszont akkora negativ szavazótáborral bír még a Republikánus Párton belül is hogy ez teljesen felboríthatja a papírformát. Egyelőre meg kell várni hogy elinduljon a kampány az összes jelölttel, a cirkuszban is a bohócok kapják az első tapsot, mielőtt elindul a műsor érdemi része.
2023. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Biden nem fog újraindulni. A világàt nem tudja. Jó, ha nem tèved el a Fehèr Ház kertjèben. Trumpnak sem kène eröltetni màr ezt az egèszet.
2023. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
Biden egyre jobban süllyed a lejtőn. Szerintem ő biztos nem lesz jelölt. Amerika csak realizálta (remélhetőleg) hogy Biden képtelen vezetni egy szuperhatalmat. Trump meg egy bolond nagyképű vénember.
2023. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!