Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Adolf Hitler tényleg szappant...

Adolf Hitler tényleg szappant csinált a zsidókból, cigányokból, négerekből, szlávokból? Illetve ha ez igaz, akkor milyen márkanéven árulták a boltokban ezeket a készítményeket?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem csinált ilyet, ez csak egy legenda, amit a kutatók már sokszor megcáfoltak.
2023. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sok kamu egyike.
2023. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
3: a németek terjesztették, hogy megfélemlítsék a zsidókat. A zsidók sosem állítottak ilyet.
2023. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Zsidomestos, Cigarnier néven voltak elérhetőek.
2023. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy hallottam, hogy még különféle sátánista rituálékon is áldoztak fel embereket. Láttam is valami játékban, az valami wolf volt a címe!!!
2023. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Létezett, állati hulladékokból főztek enyvet, onnan egy lépés a szappan.

Ergo, mit csináljanak milliószám halottakkal?

2023. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

6-os, elégették őket. Óriási krematóriumok voltak a koncentrációs táborokban. Maga Rudolf Höss auschwitzi táborparancsnok írta, hogy a hullaégetésből származó kellemetlen szag érezhető volt a faluban és ezért a falu lakói sejtették, hogy itt tömeggyilkosságok zajlanak.

De arról ő sem szólt egy szót sem, hogy szappant főztek volna belőlük.

2023. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

a horvátok csináltak szappant az emberekből, de a názik rájuk szóltak,hogy azért ezt mégsem kéne.

szerintem a horvát esetből tulajdonítják a náziknak ezt.

2023. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
ilyen mikor a vesztes félt démonizálják és ezek általában a németek irányába a lengyelektől jött nincs semmi bajom a lengyelekkel a lengyel magyar barátságban is hiszek de mikor németekről vagy oroszokról van szó van egy fajta túlzott gyűlölet így lehet hogy már oroszország elleni támadásról beszélnek
2023. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is nehezen tudom elképzelni mert én csak világos színű szappanokról tudok. Barna színű és fekete színű szappant még nem láttam. :D
2023. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!