Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkijék gonoszak, vagy...

Zelenszkijék gonoszak, vagy igazuk van a magyarokkal szemben?

Figyelt kérdés
Zelenszkijék most már a vezeték felrobbantásával kacérkodnak, zsarolnak az olajvezetékkel, megemelik a tranzitdíjat stb. De miért? Sokat tettünk értük, naponta 10 ezrével jönnek a menekültek, ingyen pénzt adunk nekik, millió szankciót vezettünk be az oroszok ellen. Persze nem szívesen, mert ez őrültség, fizikailag szükségünk lenne az orosz nyersanyagokra, az ukránok már jóval a háború előtt elnyomták a magyarokat és az oroszokat is. Az oroszoknak pedig igazuk van a háborúban, mellesleg. Normális ember ilyet nem csinál, hogy más országokat terrorizál, miközben háborúzik. Vagy igaza van, büntetést érdemlünk valamiért? Mi semlegesek próbálunk lenni, nem szállítunk fegyvereket. És nem az ukránoknak van igazuk, mivel magyar, orosz, lengyel, stb. területek felett diszponálnak. De még ha igazuk is lenne, nem kéne terrorizálni minket.

2023. máj. 18. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Engem nem terrorizálnak. Nem vagyok fideszes.
2023. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Engem sem, én sem. Aki itt árt a határon túli magyaroknak az a kormány a környező népek folyamatos provokációjával. Folyamatosan játszák a sértett kisgyereket és úgy kommunikálnak mintha bármilyen elvárásuk lehetne és bárkinek feltételeket szabhatnának, pedig sajnos nem. Egy kis ország vagyunk, haderő nélkül ami azért létezik még mert az EU és a NATO tagja. Ezt lassan fel kellene fogni és nem tiszteletért, meg elfogadásért sírni, miközben mindenkire köpködünk. A tiszteletet kiérdemelni szokták, nem pedig kihisztizni, hogyaszondja "TISZTELJÉK A MAGYAROKAT!".
2023. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen, Z1G.
2023. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

"Az oroszoknak pedig igazuk van a háborúban, mellesleg."


Nem. Mellesleg.

2023. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Nincs igazuk, tehát aljasak.
2023. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1, téged nem, de élnek itt szegény emberek is, sok millióan, akiknek ártana, ha hirtelen megszűnne az olaj, kevesebb lenne, és felmenne az ára, sok cég tönkremenne, mint Nyugaton, Németországban, sokan elvesztenék az állásukat, stb. Lehet, hogy személy szerint te nem.

2, nem provokáció, a kormánynak kötelessége amennyire lehet, védeni, támogatni az ottani magyarokat, mivel nem az ottaniak tehetnek a határváltozásról, hogy nem élhetnek békében, Magyarországon. Ezért Ukrajna a felelős.

2023. máj. 18. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
van gerincem nem vagyok fideszes :)
2023. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha az oroszokkal vagy, akkor az iszlámot támogatod.


[link]

2023. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

"Ezért Ukrajna a felelős."


Ukrajna a felelős a határváltozásért?

2023. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az ukránokat. Nem vagyok fideszes, csak rossz tapasztalataim voltak velük kapcsolatban.
2023. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!