Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkíj miért nagyvonalú...

Zelenszkíj miért nagyvonalú Magyarországgal?

Figyelt kérdés
Ursula van der Leyen azt tanácsolta neki, hogy nyugodtan állítsa le a barátság kőolajvezetéket, ha fenntartjuk a gabonaexport tilalmunk feléjük. Viszont még mindig nem állította le a vezetéket
2023. máj. 18. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Aztán persze ezt cáfolták, de a oroszbarát kormányközeli média, Indextől Origoig nagyon rácuppant, már csak azon az alapon, hogy nem zörög a haraszt. 🐑
2023. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
forrás?
2023. máj. 18. 09:25
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem nagyvonalú, csak tudja, hogy ő húzna a rövidebbet. EU-s pénzügyi segélyek nélkül összeomlana Ukrajna.
2023. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Látom nagyon drukkolsz neki...


Nincs olyan előírás, hogy nekünk importálni kell az ukrán gabonát, ellenben kőkemény egyezmények vannak az energia transzport teljesítésére.


Nagyon kemény következményei vannak, ha nem teljesítik.

2023. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Persze tudom, ez Telex, hát nyilván a guruló dollárok oldalára áll. 🐑

2023. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem mer még egy frontot nyitni, mert az a halálát jelentené.
2023. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem nagyvonalú, hanem őrült szerintem.


Ha megteszi, hogy tényleg felrobbantja a kőolajvezetéket, akkor a világ számára is egyértelművé fog válni, hogy egy terrorista.


Mondjuk nekem eddig se volt szimpi, de a mai hírek kapcsán nálam is kiverte a biztosítékot ez a pali, mivel hálátlannak tartom azt, amit Magyarország ellen tervezett azok után, hogy hazánk mennyi ukránt befogadott, etet, ellát és mindezt az adófizetők, tehát a mi pénzünkből.


Felháborító!!


És ráadásul az EU-s nagyasszony ötlete alapján - ez még inkább elárulja azt, hogy micsoda gonosz érdekek húzódnak meg Zelenszkij támogatása mögött.


Most már érthető, hogy miért támadták meg az oroszok...

2023. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk én azt sem értem, hogy a Pfizer botrány után egyáltalán mit keres még ott az a nő....
2023. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Úgy látszik, hogy mindenki büntetlenül robbantgathat kőolajvezetékeket vagy tervezheti azok felrobbantását aki nem orosz, mert ha az oroszok csinálnák, csak akkor bűn, ha az amcsik, az EU meg Zelenszkij, akkor az már csak álhír és bagatell?


Hogy van ez?!

2023. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Mert sok mindent kapnak tőlünk, feldolgozott olajat, pénzügyi segélyben évente 70 milliárdot, menekültek segítését, szankciózunk, NATO és EU tagok vagyunk, ezzel az egész EU-nak is ártanának, stb. A másik serpenyőben annyi van, hogy rohadékok, akik ártani akarnak nekünk, mert nem azt tesszük, amit parancsolnak.
2023. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!