Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden tisztességes?

Joe Biden tisztességes?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nájn
2023. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Hajrá Brendon!
2023. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de remélem a következő választáson valami épkézláb elnököt választanak meg, nem őt és nem is a félőrült Trumpot.
2023. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem létezik tisztességes politikus.
2023. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Tisztességesnek nevezhető-e egy olyan politikus, aki a helyi érdekeket figyelmen kívül hagyva eszkalálja az Ukrán háborút, hogy megtartsa a nagyhatalmi pozícióját a világban és más országok kárára a sajátját helyezze előtérbe? Azt gondolom, hogy nem!
2023. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem csak túl idős már.
2023. jún. 2. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Az USA siralmas jövő elé néz, ha az elnökválasztásra egy háborúbarát, idős, szenilis vénember, egy gyökkettő IQ-val rendelkező hatalommániás vénember, vagy pedig egy nő-, meleg- és transzjogok csorbitását támogató ember lehet csak opció.
2023. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Alapvetően már az se normális szerintem, aki az USA elnőke akar lenni. Gigantikus felelősséggel jár a pozíció, mindig topon kell lenni agyilag, akármit csinálsz, az ország jelentős része úgyis a halálodat fogja kívánni, folyamatos életveszélyben vagy stb. Nagyon ótvar meló lehet.
2023. jún. 2. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

" aki a helyi érdekeket figyelmen kívül hagyva eszkalálja az Ukrán háborút, hogy megtartsa a nagyhatalmi pozícióját"


Helyi érdek alatt én az ukránokat értem: nekik az lenne az érdekük, hogy ne kapjanak több támogatást?

2023. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetne ha nem lenne félig demens
2023. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!