Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyedül lennék vajon ellenzéki...

Egyedül lennék vajon ellenzékiként akinek nem tetszik amit az ellenzék összességében képvisel az ukrán háborúval kapcsolatban ezek miatt?

Figyelt kérdés
az elején sajnáltam az ukránokat egy csomó pénzt adományoztam is de aztán az országvezetésük amiket és amilyen stílusban nyilatkozik követelőzik olvasom a nemzetközi sajtóban is, az egyre unszimpatikusabbá teszi a szememben az ukránokat, ezek után valahogy nem tudok szolidaritást vállalni Ukrajnával, igaz az oroszok sem lettek semmivel sem szimpatikusabbak számomra
2023. jún. 3. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Én nem így látom.
2023. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Fideszesként az a véleményem hogy teljesen normális az eddigi ukrán reakció az orosz agresszióra.
2023. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát az biztos, hogy nem sok van köztetek, aki hozzád hasonlóan képes önállóan gondolkodni.
2023. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 DK-s ***** válasza:
50%

Én is ellenzéki vagyok, bár a nick-nevem alapján is sejtheted.


Én kicsit hátrébb megyek az időben, és nekem az nem tetszik, ami az Ukránoknak sem. Mégpedig az, hogy az EU és az USA ígért fűt-fát, majd adott mindenből egy kicsit mutatóba.


Ha az ígéreteket betartották volna, már vége lenne a háborúnak.

2023. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha az ígéreteket betartották volna, már vége lenne a háborúnak.


Inkább ha nem avatkozna bele

2023. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
5: szeretnéd a szovjet csapatokat megint a magyar határon látni, ugye?
2023. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen így vagyok én is.
2023. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Ha már minden áron adományozni akarsz, inkább az oroszoknak, mint az ukránoknak. Sokkal jobb helyre kerül.
2023. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagy egyedül, valószínűleg a többi ellenzéki mihazánkos is hasonlóan gondolkodik.
2023. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagy ezzel egyedül. Másnak is könnyen tele lesz végül a töke a fenyegetőző, agresszív, kioktató, követelőző attitűdből.
2023. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!