Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyedül lennék vajon ellenzéki...

Egyedül lennék vajon ellenzékiként akinek nem tetszik amit az ellenzék összességében képvisel az ukrán háborúval kapcsolatban ezek miatt?

Figyelt kérdés
az elején sajnáltam az ukránokat egy csomó pénzt adományoztam is de aztán az országvezetésük amiket és amilyen stílusban nyilatkozik követelőzik olvasom a nemzetközi sajtóban is, az egyre unszimpatikusabbá teszi a szememben az ukránokat, ezek után valahogy nem tudok szolidaritást vállalni Ukrajnával, igaz az oroszok sem lettek semmivel sem szimpatikusabbak számomra
2023. jún. 3. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Ellenzéki vagyok és eleinte támogattam az ukránokat anyagilag. De túlléptek egy határon és legszívesebben visszakövetelném a nekik adományozott pénzem. Folyamatos követelőzések, és még minket gyaláznak, de egy köszönömöt nem tud mondani nekünk Zelenszkij arról, amit Magyarország tett az ukrán menekültekkel. Meg a nekik juttatott fegyverek a feketepiacon vannak? Na ebből elég. Aljas képmutató ukrán vezetés.
2023. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

11

Ellenzéki vagyok szintén és előre volt látható, hogy az ukránok milyen alakok ezért egyáltalán nem támogadtam őket, (legalábbis a vezetést )

2023. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%
Salamon azt mondja, hogy az a vezető aki szükölködik értelemben az nagy elnyomó is, és az értelmet a hamis nyereség gyülöletével kapcsolja össze. Úgy tudom Zelenszkijnek óriasi vagyona van. Ugye Oroszország és Ukrajna Európa két legkorruptabb állama. Két diktatúra lényegében, akit sikerült összeugrasztani a nyugatnak.
2023. jún. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%

12


Mindannyian követünk el hibákat. Elismerem, részemről hiba volt támogatnom anyagilag őket.

2023. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!