Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Egyesült Királyságban...

Szezsusa_writer kérdése:

Az Egyesült Királyságban milyen büntetés járna egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Amatőr író vagyok, aki egy regényen dolgozik. Ha már csak információforrást tudtok ajánlani, azért is hálás vagyok.


A helyzet a következő: a főszereplő (19 éves) egy buliban van, ahol összefut egy sráccal, akit alig ismer. A lány kissé részeg, és a fiú is az. Először csak beszélgetnek és iszogatnak, de aztán a férfi a mosdóba vonszolja a lányt, ahol arra kényszeríti, hogy sz*xeljen vele (a szituációban a lány is láthatóan küzd a történtek ellen). Az aktusra végül nem kerül sor, mivel egy barátja időben rátalál és megmenti. A lány csak kisebb sérüléseket szenved, leginkább zúzódásokat

(de az tudtommal 8 napon túl gyógyuló sérülés).


A kérdés tehát az (ahogy fentebb írtam), hogy az Egyesült Királyságban milyen büntetés járna ezért? Továbbá, ha valaki egy lecsúszott sportoló, kaphat-e itt enyhébb büntetést, mert mit tett az ország hírnevéért? A szereplő büntetlen előéletű és 21 éves.


Köszönöm a válaszokat! <3



2023. jún. 4. 20:52
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
Vszeg pár év börtön.
2023. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Igen, ezt én is sejtettem, de nekem erről pontosabb információra lenne szükségem.
2023. jún. 15. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Alsó hangon 3-5 évet szoktak kiszabni szexuális erőszak kísérletéért arrafelé.


A zúzódás egyébként 8 napon belül gyógyuló sérülés, de ez nem igazán számít, mert ilyen nincsen az Egyesült Királyságban, hogy 8 napon belül vagy túl gyógyuló sérülés.

2023. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon szépen köszönöm!
2023. jún. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!