Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a férfi fog kapni valamilye...

Ez a férfi fog kapni valamilyen büntetést? Mert végső soron azonkívül hogy nem okozott rosszat, fel is hívta a figyelmet biztonsági hiányosságokra így ezzel egy lehetséges későbbi rosszat megakadályozott ..

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 27. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem semmit se fog kapni. Semmilyen erőszakos cselekményt nem követett el, fegyver nem volt nála, és gondolom nincs olyan törvény hogy tilos megölelni az elnököt. Talán közlekedési kihágást ráhúzhatják, ha a kísérő kocsik kék villogóval mentek, és úgy sumákolt be közéjük, de az egy szimpla szabálysértés. pár ejros bírsággal.
2023. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fog.
2023. máj. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DK-s ***** válasza:
37%

Szerintem semmit nem fog kapni.


Ismerem ezt a pszichológiai trükköt, simlisként én is használtam párszor. XD


Nagyon sok mindenre használható. A lényege az hogy az emberek, akár biztonságiak is, általában "azt nem veszik észre, ami a szemük előtt van".


Feltéve persze, hogy tudatosan alkalmazta. Mert elképzelhető az is, hogy egyszerű ember lévén úgy gondolta hogy beáll a sorba, és ha megállnak akkor odafut, és megöleli.


De a lényege ugyanaz.

2023. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is olvastam hasonló trükköket saját magamon tapasztaltam hogy egy 500-ason láttam Szent István királyt mert azt hittem hogy tízezres. Az volt a döbbenetes hogy minden csalást ki lehetett zárni, tenyleg csak magamat csaptam be...
2023. máj. 27. 08:24
 5/8 DK-s ***** válasza:
37%

#4-nek (kérdezőnek):


Sokszor nem tudatos "akció" következménye is lehet döbbenetes!


Elmesélem az én egyik sztorimat.


Börtönben voltam, meghalt nagyapám, és én kérelmeztem hogy vigyenek ki a temetésére. Kiszállítottak, természetesen oldalajtós rabszállító furgonnal, állig felfegyverzett őrökkel. Voltak vagy 10-en. Értelmetlenül nagy felhajtás volt. Mintha legalábbis egy "Al Capone" lettem volna. Nem is engedtem hogy odakísérjenek a sírhoz, mert akkor 10 méteres körzetben mindenkit "széthajtottak" volna. A kocsival megálltunk kb 10 méterre, az őrök és a rendőrök félkörben szóródtak szét a kocsi körül, én pedig az elhúzott oldalajtóban állva néztem végig a szertartást.


Amikor már majdnem vége volt, a kocsi eleje felől hirtelen kilépett a szomszéd nyugdíjas néni, és fél méterre tölem megkérdezte, hogy "hogy vagy Petikém"? XDXDXDXDXD


Először én nem tudtam hogy "köpjek vagy nyeljek", pár pillanat múlva pedig az őrök és a rendőrök néztek nagyon bután.


A mai napig nem tudom hogy hogyan nem vették észre, hogy odajött hozzám?!

2023. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes helyzet gondolom minden erejükkel olyanra figyeltek aki veszélyesnek tünet. Ez csak egy tipp a részemről.


Én mondjuk nem vagyok szakmabeli de nekem a leggyanusabb az lenne aki nem gyanús például egy öreg néni:)))

2023. máj. 27. 08:51
 7/8 DK-s ***** válasza:
0%

#6-nak:


Ez nem is "érdekes" helyzet volt, hanem egyenesen szürreális.


Ott volt egy helyzet, ami minden tekintetben képtelenség, mégis "ott van".



Ha ez később kiderült volna, "fejek hullottak" volna! Ilyen a mesében sincs!

2023. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
Kellene kapnia valami büntetést, de én se gondolnám, hogy évekre lesitelnék.
2023. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!