Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki nem szeretne velem...

Mark77 kérdése:

Valaki nem szeretne velem vitatkozni a politikáról? Én egyébként kelet szimpatizáns vagyok és szeretnék érvek alapján valakivel vitázni hogy találjunk közös nevezőt és kicsit megértsem a másik oldalt is! Most vagyok túl egy olyan vitán ahol érvek->

Figyelt kérdés

Nélkül(és az érveimre nem reflektálva) csak a saját igazát állította a másik fél, és szeretném megérteni a másik oldal álláspontját is. Kül és (vagy) belpolitika

Chat is jó de inkább hívásban

16/F



2023. jún. 9. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Örvendek. Miért várnék rendszerváltást azoktól az emberektől, akik arra lőcsölik a problémát, aki éppen akkor élt. Fel sem merül, nem "alakította" hanem "elszenvedte". Továbbá "nem akarni", "nem tudni", "nem érteni", " nem képesnek lenni" meglehetősen eltérő következményekkel járó "cselekvés".

A többség nem normális életet nem akar, hanem fél, méghozzá nagyon, mert fogalma sincs, mit tehetne, ugyanezt gondolja a többiről.


A valóság nem ilyen szimplán működik, de persze beskatulyázni egy szeteágazó kérdést szükséges, különben nem értjük.

2023. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34 vagyok 17 évesen jobban átláttam a családon belüli erőszak témáját, mint néhány 40 éves.
2023. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!