Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan akadályoznám meg a pár...

Hogyan akadályoznám meg a pár napja hazánkra szavazott kötelező migránsbefogadást?

Figyelt kérdés

Tudom, megváltható egy migráns befogadása kb. 8 millió Ft-tal is.

Ötleteim:

- A 8 millió Ft-os megváltást választanám, de addig nem fizetnék az EU-nak, amíg az EU nem utalja a hazánknak járó milliárdokat.

- A 8 milliót inkább arra költeném, hogy repülőjegyet és induló egzisztenciát adjak a migránsnak a Washingtonba utazásához.

- Olyan kedvezőtlen befogadási körülményeket teremtenék, hogy a migráns rövid időn belül elmenjen innen (pl. kötelező ebéd nyújtása sertéshússal, alkohollal számára; lakhatás a legkeletibb tanyákon; kötelező munkahelyi adózás, ennek híján kötelező állampolgári adó; két éven belül kötelező felsőfokú magyar nyelvvizsga és állampolgári ismeretek megszerzése, mozgáskorlátozás az országon belül

- Migrációpárti (ál) liberálisok házába való kötelező bekvártélyozással és annak ellenőrzésével barátságos mikrokörnyezetet nyújtanék neki

- Fizetnék neki 1 milliót, ha elhagyja az országunkat (esetleg könnyítésként és a Nyugat ellenállásának ellehetetlenítésére instant magyar útlevelet adnék neki, illetve kérnék az Angela Merkel által ígért meghívókból a számára)

- Keresnék valamilyen EU-s törvényt, ami szembe megy a befogadással, esetleg igen rövid időben korlátozza az ittmaradást, vagy előfeltételeket szab és ezt alkalmazva megtagadnám a befogadást (ilyen biztosan van, mert eddig nem tudták idenyomni a bevándorló tömegeket. Pl. hogy az első országnak kell befogadnia a menekültet. Miért legyünk szolidárisak a béna első országokkal??? Ott kell megváltoztatni a kormányokat migráció ellenessé! )

- Az első bűncselekmény elkövetésekor kitoloncolnám a szülőhazájába

- Végső esetben kilépnék az Unióból és átlépnék a BRICKS-be


Várom a további ötleteket!



2023. jún. 10. 12:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
8 milliót kiutaljuk Mészáros bankszámlájáról és nincs migráns
2023. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%
22 - Mert aki kenyeret rugdos vagy bármilyen könyvet darál az számomra nem tényező - hogy finomabb legyek! 19-es voltam.
2023. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
14%
Vicces, hogy a marxisták még egymást sem értik meg (22-23) :D
2023. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Eddig nálam #20 javaslata viszi a pálmát. Esetleg a már említett magyar útlevél adással tenném simává az elmenetelüket.

Megértem, hogy Lőrinc sokaknak csípi a szemét, pedig nem is oda, hanem a dinnyébe szokott pisilni, de felhívnám a figyelmüket, hogy az ő vagyona csak egy véges migránsmennyiség kompenzálására lenne elegendő, Brüsszelt ismerve viszont ez csak a kezdet és igen sokan vannak még Európán kívül, akik szívesen jönnének ide. Magyarul a migránsbarát Lőrincgyűlölők pénzére is hamar sor kerülne.

+Saját további ötletem még, összefogva a szlovákokkal, akik tartózkodtak a szavazásnál, hogy utazzon át x ezer magyar Szlovákiába, aztán szökjön vissza, a befelé szökésüket dokumentálja a határőrizet - amit addigra ott is ki kell építeni -, hazudják a visszajövők magukat szír menekülteknek, és miután az EU-val lezajlott a számegyeztetés, csendben menjenek haza a szülőházukba. Esetleg rögtön befogadhatná őket a családjuk (sic!). Ezen találmányom azon a felismerésen alapszik, hogy a migránsok többségének csak bemondásos személyazonossága van. Fogadjuk ezt el mi is. A szlovákokat azért érdemes bevonni, hogy ők is érdekeltek legyenek a magyar-szlovák határ ilyetén használatában. Természetesen ők fordított irányban játszanák el mindezt.

+További, elég reális ötletem, hogy alakítsunk ki a lengyelekkel - ők is a kötelező migránskvóta ellen szavaztak -, a szlovákokkal - ők tartózkodtak - és a szerbekkel - ők nem voltak bolondok belépni az Unióba - egy Közép-európai Uniót, amihez előtte az érintettek kilépnek az Európai Uniónak hazudott, az USA rejtőzködő krőzusai által Brüsszelen keresztül manipulált bábszínházából. Még esetleg Ausztriát is meg lehetne kérdezni. Ehhez a 60-70 milliós új, szabad, nem rabszolga közösséghez úgyis egyre többen csatlakoznának.

2023. jún. 13. 17:04
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten Magyarországra szavazták, minden országot érint!
2023. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az osztrák határ mellé telepítés nem hülyeség. Majd maguktól mennek tovább. Hozzá kéne tenni a törvény-tervezethez, hogy az EGT bármely országába befogadott egyén ezzel megkapja az EUs szabad költöztetési és munkavállalási jogot is. Így szerintem gyorsan mennének tovább. Nem mintha Magyarország olyan rossz lenne, de nekik azt mondták, hogy csak olyan nyugatabbra jó.

Mellesleg, a világ bank Magyarországot magas jövedelmű országnak tekinti (mármint a keresetek tekintetében, nem az ország honnét értve)


[link]


Világosan le van írva, hogy a munkanélküliség 3.4% és nem 20 mint ahogy egy libsi próbálta beadni egy másik posztban (forrás megjelölés nélkül)


Nekem pedig folyton az jut eszembe, hogy ezeknek a kutyául xarul élők annyit tudtak spórolni, amennyiből egy fél lakást meg lehetne venni, de ember csempészeknek adják...

Backi, a brit fizetésből (ÉS JÓL KERESEK) én nem tudtam félretenni annyit (30ezer Euró...) mint ezek a keleti migránsok fizetnek a csempészeknek.


Szóval ha ott ahonnan jöttek, ennyit meg tudtak spórolni, akkor ny-europában sem lesz jobb életük mint eddig volt. (Oké ez tipikusan arra vonatkozik aki nem balhés területről jön)

2023. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Sajnálatos, hogy valaki törölt egy bejegyzést és ezzel megváltoztatta a bejegyzések sorszámait. A portál tulajdonosainak figyelmébe ajánlom ezt a gyengéjét a portálnak.

Úgy látom, a válaszolók között sok idegen van. Tapasztalatom szerint az első nyolc választ politikai jellegű kérdésekre ők adják és emiatt ezeket a válaszokat célszerű átugrani. Szavazásoknál is megfigyelhető ez a kezdeti torzítás.

2023. jún. 16. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!