Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A csehek mégis hogy bírtak...

A csehek mégis hogy bírtak megválasztani egy ilyen miniszterelnököt?

Figyelt kérdés
Petr Pavel cseh köztársasági elnök szerint az oroszokat úgy kellene kezelni, mint ahogy a japánokat kezelték az Egyesült Államokban a második világháború alatt, azaz internáló táborokba kellene őket zárni. Szerintem mást kellene bezárni, de őt diliházba.
2023. jún. 16. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Először szerintem döntsd el, hogy Pavel most miniszterelnök, vagy köztársasági elnök.


Utána pedig olvasd el mégegyszer, hogy mit mondott, mert nem ezt mondta, hanem azt, hogy a nyugati titkosszolgálatoknak jobban kell figyelniük a nyugaton élő oroszokra, mert ők nagyobb eséllyel veszélyeztetik a nyugati országok demokratikus államberendezkését.


Még külön ki is hangsúlyozta, hogy semmiféle internáló tábort nem támogat.


[link]

2023. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Eddig is szerettem a Csehországot, a tájait, a hegyeit, tavait, Prágát, a jobbnál, jobb cseh söröket, a gulyást és a rántott sajtjukat, de azt hiszem, ezek után oda is fogok költözni. Petr Pavel az én miniszterköztársaságiésakármilyen elnököm is.
2023. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk magyarként nem kezdenék el más országokra mutogatni, ha nekünk ilyen állíccsukmegbrüsszeles van.
2023. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
A cseh egy ilyen nép, most épp az USA-t imádják, és az oroszokat internálnák, egy hét múlva fordítva tennék, ha megváltozna a helyzet. Mint a románok. Hiénák.
2023. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd Brüsszel őt is jól elszámoltatja, mint a lengyeleket.
2023. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen miniszterelnöke lehetne Magyarországnak is.
2023. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van Benesz-tatával? 🤔
2023. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet a cseh elnök is egy ökör de azért mi igazán kussba lehetnénk :D
2023. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék ha a rejtett erőforrásokat óhajtaná táborba tenni akkor is tapsikolnátok-e?
2023. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!