Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mekkora a jelentősége, hogy...

Mekkora a jelentősége, hogy az oroszok szétlőttek egy NATO konvojt, amely lőszert és modern fegyvereket, például német Leopard 2a harckocsikat szállított Ukrajnának?

Figyelt kérdés
Valós felvételeket nem láttam, csak generált videókat, de a tény igaz, kérdés, hogy lesz, vagy lehet erre NATO válasz?

#NATO fegyverek #Orosz csapás
2023. jún. 24. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Nagy! Csak libsik nem ismerik be!
2023. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
NATO válasz? 2022 márciusa óta még mindig nem világos emberek... nem NATO katona, hanem NATO eszközök semmisültek meg ukrán katonai kezekben, értjük a különbséget? oda adott eszközök megsemmisítésére nem lesz NATO válasz, max NATO katonák megtámadása esetén, de mivel Ukrajnában nincs NATO katona így off a kérdés.
2023. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy meg sem történt.

Putler most egyébként is a Moszkvából való pucolással van elfoglalva, a bátor harcos.

2023. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ami fotót lehetett látni, azon NATO katonák voltak és még a határnál szétlőtték őket.

Azt nem tudom, milyen nemzetiségű, de bizony Nato konvoj volt, Nato katonákkal, csak nem mondják.

Úgy sejtem, csak átvitték a határon, talán nem vitték volna messzire, de elkapták őket. szegényeket.

Ezért van ez a rohadt infláció, hogy kifizessük az Ukrajnának szánt segítséget, fegyvereket, lőszert, aztán már a határon miszlikbe lövik őket?

2023. jún. 24. 16:59
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

"Ezért van ez a rohadt infláció, hogy kifizessük az Ukrajnának szánt segítséget,"


Remélem csak szombat délutáni unalomból trollkodsz és nem komolyan gondolod ezt, mert akkor iszonyat nagy a baj a fejekben... xD

2023. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az köztudott, hogy azért van az infláció az egész európai szövetségben, mert ki kell gazdálkodni az iszonyatos pénzeket, amit az ukránokra pocsékolnak.

Nem vagyok mellesleg Fideszes, de ebben egyetértek Orbánnal, hogy tüzet nem úgy oltunk, hogy olajat öntünk rá.

A békét kellene szorgalmazni, ez lenne az ukránok érdeke is.

Mármint a népé.

2023. jún. 24. 17:17
 7/17 hypno ***** válasza:
46%

#6


Köztudott, hogy ezt hazudja a fidesz, hogy ne kelljen beismernie, hogy alkalmatlanok.

2023. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 Az más kérdés, hogy nálunk durvább az infláció, mint az EU többi országában, de alapvetően az ukrajnai háború az oka, meg még a járvány kezelése sem volt optimális, illetve annak utóhatásai, játszhatnak ebben közre, de a fő ok a háború finanszírozása.

Most megint megszavaztak egy gigászi összeget, amit nekünk tagoknak kell majd befizetni az EU költségvetésbe, hogy odaadhassák az ukránoknak, nekünk ezzel annyi is.

2023. jún. 24. 17:49
 9/17 hypno ***** válasza:
58%

#8


Akkor most gondold végig, hogy miért is volt szükség a háború előtt egy negyed évvel szükség az üzemanyag árstopra?

Mekkora is volt az infláció mire egyáltalán kitört a háború?

2023. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9 Nem tudom, nincs már kocsim, meg a híreket sem nagyon figyelem.

Az dereng, hogy zuhant a Forint a tőzsdén, talán ezért. Ahhoz meg bizonyára hozzájárult az, hogy nem kaptuk meg az EU-s covid pénzeket, amiket még zömmel ma sem kaptuk meg - ez bizonyára a Fidesz kormány vétós politikája miatt van, ebben egyetérthetünk.

Engem az élelmiszerárak érintenek, az drasztikus és egyértelműen a háború következménye.

De engem a háború finanszírozása érdekel elsősorban.

Jó az valakinek? Adjuk a fegyvereket, amivel ölnek, ha sikerül, aztán, vagy még előtte szétlövik azokat is, csak az egyre nagyobb pusztítás megy.

2023. jún. 24. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!