Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaország minden részén...

Franciaország minden részén sok a bevándorló?

Figyelt kérdés

Én csak Strasbourgban jártam, ami már odatartozik, de azért mégsem az a tipikus francia város, mert sokáig a németeké volt. Ott viszont rengeteg az afrikai, arab bevándorló, a belvároson és az uniós intézmények körzetén kívül szinte csak őket láttam az utcákon.

Arra gondoltam, hogy Franciaország északi része talán még kevésbé van tele bevándorlókkal, mert a klíma nem annyira kellemes nekik ott, de délen, pl Marseille környékén afrikai hátterű a lakosság többsége. Párizs, mint főváros mindig vonzó volt a betelepülőknek, igazából már 30 éve is a külvárosai eléggé leromlott állapotban voltak, de most a belvárosa is eléggé megváltozott. A közbiztonság a Numbeo statisztikái szerint is nagyon rossz. Van még egyáltalán olyan hely az országban, ami megmaradt autentikus francia vidéknek?



2023. jún. 26. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Egész Franciaország és Belgium tele van bevándorlókkal. Ennek az oka egyrészt a Brexit, másrészt a franciák nyílt állásfoglalása a sokszínűség mellett.
2023. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Eléggé sok.
2023. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gyakorlatilag mindenhol vannak, talán a kisebb településeken kevesebb.
2023. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok.
2023. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Kis vidéki városokban, falvakban kevesebb a bevándorló
2023. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindenhol rengeteg.
2023. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 franciasrac ***** válasza:
88%
Szerencsére nem, nincsenek meg a vidéken, a kisfalvak ahogy az enyém még százszázalékosan franciák. A többi hely viszont nem. De tudd hogy minél kevesebb a népsűrűség (pl. a Creuse, Lozère, Ardèche, Vosges…), annál jobban franciának tűnik a hely. Azonfelül hogy ott többségében szélsőjobboldalra szavaznak, meg délen is a tengerpárton (pl. Perpignan, Béziers, Fréjus), ezeket a helyeket ajánlanám nyaralásként, sokkal élhetőbbek
2023. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Pl. Riquewihr eléggé autentikusnak tűnt és nem láttam bevándorlót.
2023. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!