Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaszország kitiltja a transzo...

Olaszország kitiltja a transzokat a szépségversenyekről. Helyes?

Figyelt kérdés

Tehát a magukat nőnek gondoló férfiakat.


[link]



2023. júl. 25. 23:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/188 anonim ***** válasza:
63%
#20 nem a nőin.
2023. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/188 anonim ***** válasza:
23%

Azt nem értem, hogy férfiaknak miért olyan fontos, hogy nőket győzzenek le minden területen?

Sport, de már szépségverseny is.

Komoly mentális problémákat sejtet az ilyen.

2023. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/188 anonim válasza:
35%

Már nem azert , de ha egy ferfi lehet szebb mint egy no akkor miért nem indul a saját kategóriájaban, miért kell minden arról szóljon hogy meg egy szépségversenyben is versengenek a ferfiak a nokkel?

Ezt nőként írom, unalmas… a transznemű noknek tisztelniük kene a nőket , indulniuk a saját kategóriájukban és ennyi!


Azt a rengeteg hormont amit egy transzno beszed stb stb nem lehet összehasonlítani egy természetesen szép novel!

2023. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/188 anonim ***** válasza:
22%
23-as, a plasztikázottat sem.
2023. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/188 anonim ***** válasza:
87%

"Vizsgálni fogják a kromoszómákat, vagy simán beérik azzal, hogy 'Mutassd a nemiszerved!'"


Ez még hagyján, a szervezők úgy fogalmazták meg a követelményeket, hogy a "születéstől kezdve" kell nőnek lenniük, így tehát ha mondjuk valamelyikük interszexként születik (tehát mondjuk női külső nemi jeleggei vannak, de XY kromoszómás és vannak inaktív belső heréi, amiket esetleg műtéti módon a születés után eltávolítottak), akkor ő sem indulhat. Ez a cisznemű nők kb 2%-át érinti, ami alapvetően nem egy nagy arány, viszont ez gyakorlatilag betarthatatlan.


Ja, és arról ne is beszéljünk, hogy mi van azokkal a transz nőkkel, akik felül-alul átműttették magukat? Na őket hogyan fogják ellenőrizni? Minden nőnek kötelező kromoszómavizsgálaton kell átesnie?

2023. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/188 anonim ***** válasza:
86%

#23: "Azt a rengeteg hormont amit egy transzno beszed stb stb nem lehet összehasonlítani egy természetesen szép novel!"

Hát, mondjuk az ilyen versenyek mindent kifejeznek, csak a természetes női szépséget nem. Agyonsminkelt, festett, esetenként plasztikázott nők nekem nem a természetességet juttatják eszembe.

2023. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/188 A kérdező kommentje:

"Azt nem értem, hogy férfiaknak miért olyan fontos, hogy nőket győzzenek le minden területen?"

Ez nem egy tipikus férfi, hanem egy mentális beteg férfi. Összemosni a normális férfiakkal a te butaságod.

2023. júl. 26. 11:59
 28/188 anonim válasza:
9%

#26


Megis mikor beirom Google be , hogy miss Italy vagy miss Hungary …diszkreten kisminkelt noket latok 🤷‍♀️

2023. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/188 anonim ***** válasza:
20%

27.

Akkor úgy is írhattam volna a gyengébbek kedvéért, hogy bizonyos "férfiaknak".

De a szövegértelmezés hiánya meg a te butaságod.

2023. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/188 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
33%

20-as.

És?


Nem azt mondtam hogy nem kehet szebb. Csak azt hogy nem indulhat női versenyen.


Egyébként, micsoda libsi reakció ez már kapásból, Jujo23?

2023. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!