Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ-s szerint az úgynevez...

Az LMBTQ-s szerint az úgynevezett transzfóbiáért "elsősorban a transzok felelősek, mert nem engedik, hogy őszinte párbeszéd alakuljon ki a témában". Igaza lehet?

Figyelt kérdés

Ritkán olvasni a médiában kritikát egy LMBTQ-stól a teljes nemváltó műtétek procedúráján végigmenve. Ő maga mondja ezt : már megbánta, hogy átműttette magát, sőt, most már az LMBTQ-ideológiát is teljesen máshogyan látja. Nagy veszélyt jelent a fiatalokra az őt is megvezető transzlobbi. az úgynevezett transzfóbiáért "elsősorban a transzok felelősek, mert nem engedik, hogy őszinte párbeszéd alakuljon ki a témában".



Lois Cardinal a közösségi médiában közzétett bejegyzéseiben is elmondta, hogy az orvosi úton kialakított (ál)vaginája miatt olyan fájdalmakat élt át, ami miatt januárban úgy döntött, hogy ➡halálos injekcióért folyamodik az állami egészségügynél. Mint fogalmazott, az orvosi úton több mint tíz éve kialakított nemi szerve ➡"gyakorlatilag egy nyílt seb, amit ➡hatalmas fájdalmak árán mindennap tágítania kell, máskülönben »bezáródna«". "Állandó kellemetlenségek és fájdalmak gyötörnek, ami pszichológiai terhet ró rám. Ha nem jutok megfelelő orvosi ellátáshoz, nem akarom ezt folytatni" – nyilatkozta a Daily Mailnek a "transznő", aki a 2021-ben liberalizált kanadai eutanáziatörvény adta lehetőségeket szeretné kihasználni.


Már a zászlóégetésig is eljutott a szegény


Vajon érdemes lenne megfontolni a szavait és engedni a társadalmi párbeszédet vagy az esete csak egy véletlenül rosszul sikerült út?


[link]


[link]



magyarul: [link]



2023. aug. 1. 16:07
A kérdező szavazást indított:
igen. Társadalmi párbeszéd kellene
nem. Ez csak egy egyedi eset
Nem is tudom
28 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Nekem multév szeptember közepén volt a műtétem és semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Senki se beszélt rá, teljesen saját döntésből akartam (és kicsit se bántam meg). Az igaz hogy folyton tágítani kell mert különben idővel annyira összeszűkül hogy csak orvosi úton lehet hejreállítani. De nála röviden mondva vagy nagyon elszúrták a műtétet, vagy ő nem foglalkozott az eleinte kötelező és alapos fertőtlenítéssel/tisztítással, vagy mindkettő eggyütt.

29/mtf

2023. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Gyurcsány a hibás mindenért őrökre ha ha haaaaa
2023. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 hypno ***** válasza:
0%
Miért tolod a LG+BT propagandát?
2023. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
57%

"mtf"

Ez minek a röviditése?

2023. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

mtf = male to female

ftm = female to male

2023. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
#4: male to female: férfiből készített nő.
2023. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
51%

Értem.

És miért lettem le pontozva?

2023. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
15%
He?
2023. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
47%
Azt látom, de nem értem hogy mi bajod neked meg a fogykos haverodnak akivel pontoztok le engem.
2023. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
2023. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!