Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ-s szerint az úgynevez...

Az LMBTQ-s szerint az úgynevezett transzfóbiáért "elsősorban a transzok felelősek, mert nem engedik, hogy őszinte párbeszéd alakuljon ki a témában". Igaza lehet?

Figyelt kérdés

Ritkán olvasni a médiában kritikát egy LMBTQ-stól a teljes nemváltó műtétek procedúráján végigmenve. Ő maga mondja ezt : már megbánta, hogy átműttette magát, sőt, most már az LMBTQ-ideológiát is teljesen máshogyan látja. Nagy veszélyt jelent a fiatalokra az őt is megvezető transzlobbi. az úgynevezett transzfóbiáért "elsősorban a transzok felelősek, mert nem engedik, hogy őszinte párbeszéd alakuljon ki a témában".



Lois Cardinal a közösségi médiában közzétett bejegyzéseiben is elmondta, hogy az orvosi úton kialakított (ál)vaginája miatt olyan fájdalmakat élt át, ami miatt januárban úgy döntött, hogy ➡halálos injekcióért folyamodik az állami egészségügynél. Mint fogalmazott, az orvosi úton több mint tíz éve kialakított nemi szerve ➡"gyakorlatilag egy nyílt seb, amit ➡hatalmas fájdalmak árán mindennap tágítania kell, máskülönben »bezáródna«". "Állandó kellemetlenségek és fájdalmak gyötörnek, ami pszichológiai terhet ró rám. Ha nem jutok megfelelő orvosi ellátáshoz, nem akarom ezt folytatni" – nyilatkozta a Daily Mailnek a "transznő", aki a 2021-ben liberalizált kanadai eutanáziatörvény adta lehetőségeket szeretné kihasználni.


Már a zászlóégetésig is eljutott a szegény


Vajon érdemes lenne megfontolni a szavait és engedni a társadalmi párbeszédet vagy az esete csak egy véletlenül rosszul sikerült út?


[link]


[link]



magyarul: [link]



2023. aug. 1. 16:07
1 2 3
 11/22 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
12%
És ez az én hibám?
2023. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
14%
Hazugság
2023. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Figyelem! Ismét LMBTQ tartalom! Librizzük (fóliázzuk) be a kérdezőt!
2023. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
De miért nem lehet simán shemalenek lenni? Esetleg egy nagy cicit csináltatni de a b+ levagatni valaki farkát... Nem normális dolog. Azon keresztül lehet rendes orgazmusa. Úgy érzem egy vandálság
2023. szept. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Kroms ***** válasza:
65%

#14

Vagy miért nem lehet inkább normális embernek megmaradni, és nem úgy tenni, mintha csonkítások által tényleg lehetne nemet változtatni...

2023. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%

"Vagy miért nem lehet inkább normális embernek megmaradni, és nem úgy tenni, mintha csonkítások által tényleg lehetne nemet változtatni..."


Félreértettél. Én nem gondolom hogy lehetne nemet váltani. Én azt mondtam miért nem elég hogy csinál magának szilikon melleket. De meg leborotválja magát esetleg egy kis hormont szed. Szerintem ez legyen már elég. Ettől nem lesz persze nő, de olyan testben élhet ami kívánatos másoknak. Ezzel lehet mit kezdeni, mert egy melegnek így jó lesz. De ha levagatha a pcsét akkor sem egy meleg pasinak nem lesz jó sem pedig egy nőnek. Tehát ezért értelmetlen a "nemátalkító" műtét.

2023. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Kroms ***** válasza:
25%

#16

Ha ratyival akar összejönni, ahhoz nem kell semmilyen műtét, elég, ha kigyúrja magát. Ha viszont szemből szeretné magát megrakatni, akkor muszáj lesz lyukat csináltatnia oda.

2023. szept. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%

"Ha ratyival akar összejönni, ahhoz nem kell semmilyen műtét, elég, ha kigyúrja magát."


Ez egy orbitális baromság. Vannak melegek akiknek a feminim b<zIk jönnek be. Mellei legyenek meg farka. Másnak meg a kigyúrt maszkulin típus. Egyvalami biztos szerintem az ilyen olyan megcsonkított stb csak egymásnak jönnének be vagy egymásnak sem. Most egy meleg az vagy péniszt akar látni a másikon vagy női nemi szervet ha leszbikus. De ez a egyik sem hanem valami ízé szerintem nem sokaknak jön be.

2023. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
18 hülye
2023. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%

"18 hülye"


Tehát ha elfogynak az érvek akkor "hülye". Igazán primitív hozzászólás. Büszke lehetsz magadra.

2023. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!