Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Joe Biden 4-5 éves kislányt harapdált a kislány rémülete közepette? Jól tolja az öreg a pedofíliát?

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 16:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Èn az összes pedofilt odadobnám a krokodiloknak, cápáknak, anakondáknak, oroszlánoknak legalább lenne hasznuk is valami. Bàr lehet ez a hír csak rágalom.
2023. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#21


Videófelvétel van róla

Ha pedofil ha nem, az USA elnökének tudni kell viselkedni!

Ezt a viselkedést normális ember nem engedheti meg magának.

2023. aug. 5. 21:04
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
#22: Csakhogy az illetlen viselkedés és a pedofília között azért van egy kis különbség. Ne várd, hogy komolyan vegyenek, ha komolytalan kijelentéseket teszel kérdésnek álcázva.
2023. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#23


Ezt már rég tisztáztuk.


Másrészt ha egy férfi ránéz egy kislányra manapság azt már simán lepedofilozzák, hát még ha harapdálja. És nem én, a társadalom!


Másrészt Bidennek nem ez az 1. kislány molesztálós esete.

2023. aug. 6. 00:03
 25/28 anonim ***** válasza:

"És nem én, a társadalom!"

Mégis ki tette fel ezt a kérdést te nagyon okos? A társadalom vagy te?


Hamár a viselkedésnél tartunk, miből gondolod, hogy az európai normák megegyeznek az amerikaiakkal? A politikusok "gyerekpuszilgatásának" és a negédes bratyizásának a szülőkkel lassan évszázados hagyománya van.


Persze most magam ellen beszélek, mert az ostoba, hatalmat kiszolgáló pártfunkcionárius létnek meg nálunk van hosszú hagyománya. Értsd úgy, ahogy akarod!

2023. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

"Hamár a viselkedésnél tartunk, miből gondolod, hogy az európai normák megegyeznek az amerikaiakkal? "


Köszönöm a kioktatást te nagy okos!


Nem gondolom, hanem tudom, hogy nem egyeznek! (éltem ott pár évet...) Sokkal prűdebbek, nem szeretnek puszilkodni, és sokkal jobban ki vannak bukva, ha egy gyereket molesztálnak, mint nálunk.

2023. aug. 6. 09:29
 27/28 anonim ***** válasza:
Mindenki nagyon örül, hogy komolyabb problémád nincs.
2023. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
"Èljen a kiràlynő!"
febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!