Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » EU tudása, és Oroszország...

EU tudása, és Oroszország ásványkincsei együtt mire lettek volna képesek? Európa szuperhatalmi pozíció mondjuk?

Figyelt kérdés
Persze ezt USA nem hagyhatta, igaz?
2023. aug. 3. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Európában egyetlen szuperhatalom van, Oroszország és nem közösködik az EUval.
2023. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

1


Oroszország a Wish-ről rendelt szuperhatalom :D

2023. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

1. Oroszország tudása semmivel sem kisebb az EU-énál.

2. Két dolog az, hogy egy országban van tudás és az, hogy azt használják, sőt kihasználják.

3. Olyan, hogy együtt, az eddigi történelem folyamán nem fordult elő. Olyan előfordult sokszor, hogy egyes területeken időlegesen közösen cselekedtek.

4. Az USA és mindenki más abban érdekelt, hogy kiaknázza a lehetőségeket. Ennek sokféle módja van és sokféle ok teszi ezt lehetővé.

5. Az agyelszívás nem USA - EU sajátosság. Bárki bárkitől megtenné, csak hát ez általában a fejletlentől a fejlett felé irányul.

2023. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy oroszország miért egy rohadó, buta pöcegödör ha ennyi nyersanyaga van amit használhatna?
2023. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, miért utálja értelmes ember a diktatúrát akkor is, ha szelektíven rendkívül hatékony tud lenni?

Jó sok orosz embert ismertem, és sem az akadémikus, sem a falusi paraszt esetén nem érzékeltem a "buta pöcegödör" helyzetet. Éppen ellenkezőleg!

Viszont érzékeltem a kilátástalanság szervilizmusát, és a vezetés ellentmondást nem tűrését. És ott sem feltétlenül a butaság, sokkal inkább a hatalmi és vezérlési vágy mindent elsöprő erejét. Amely nem tűr más véleményt.

Tovább megyek! Hogy lehet, hogy a 45 éves szovjet megszállásból a legfölényesebben jöttünk ki, az istentett nyugat utolérése ő szerintük is szinte sétagalopp, ma pedig nemhogy európai utolsók vagyunk, de egyre több tekintetben a sötét Afrikához hasonlítanak. Sajnos nem alaptalanul. Hát úgy lehet, ahogy a mérhetetlen nyersanyaggal rendelkezők buta pöcegödörnek látszanak.

Itt van ez a fórum. Az utóbbi 8-10 évben akkorát esett a színvonala, hogy ma már erőltetni kell magam a belépéshez. Pedig az akkori kérdezők és válaszolók zöme ma is itt van. Csak nagyon nem annyira aktív. Megértem őket. Jelen kérdésre adott korábbi válaszom "elbírálói" megvalósították jelződet. Nem érteni akartak, inkább ütni. Innen üzenem, nem sikerült. És nekik soha nem is fog.

2023. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!