Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Minek 13. 14. meg 128. havi...

Minek 13. 14. meg 128. havi fizetés? Senki sincs azzal tisztában hogy csak 12 hónap van?

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 15:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Foggalmam sincs, de karikor qva jól jön, amikor kapunk év végén egy extra fizut és abból csináljuk meg a karácsonyt.
2023. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És át is gondoltad, hogy hol csesznek át?
2023. aug. 28. 15:50
 3/23 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak velem? Nemértem.
2023. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Van, ahol így hívják, van ahol meg jutalomnak vagy bónusznak. A lényeg, hogy olyan helyen dolgozz, hogy minél több pénzt le tudj szedni a munkáltatóról.
2023. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Nekem se szimpi, de ez ilyen jóléti szolgáltatás (munkahelyen sokszor megoldják cafetáriával, hogy még nagyon járulékokat se kelljen fizetni utána)


Tisztességesebb lenne egy 8%-kal magasabb bér. A munkavállalóknak meg meg kéne tanulni spórolni, hogy ne a 13. havi fizetésből karácsonyozzanak/verjék el hülyeségekre. (nekem volt olyan haverom aki elkurvázta)

2023. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha zavar akkor utald vissza.Bár életedben nem kaptál még,ezért irigykedsz.
2023. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Hanyatló nyugaton az embereknek szükségük van 14. havi bérre, hogy a szankciós infláció hatásait túléljék. Itt Magyarországon elég havi nettó 280. Köszönjük, Orbán Viktor Mihaly miniszterelnök úr!
2023. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem érted. Épp ezért szoktatok örülni az ilyeminek. Magyarázzam el?

Tételezzük fel keresel 86 ezer forintot. A munkáltatód azt mondja kapsz 13. meg 14. fizetést is. Érted. Nem a 12 havid emeli meg 100 ezerre, holott pont annyiba kerülsz neki. Viszont ezt bármikor elveheti. Jajj hát kovid van, idén nem kapsz.


Ha meg a rendes béred emeli meg azt már utána nehezebb visszanyesni. Ez benne a parasztvakítás. Persze, hogy nem érted.

2023. aug. 28. 15:59
 9/23 anonim ***** válasza:
Elvileg ez arra lett kitalálva, hogy nyár kezdetén kaptak egy plusz fizetést, amiböl nyaralni lehet, meg év végén még egyszer karácsony-szilveszterre - mivel ilyenkor szokott több extra kiadás lenni.
2023. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Ne hari má kérdezőbá, de az a szitu, hogy amikor én elfogadok egy melóajánlatot, abba nincs semmi év végi bónuszról szó -max, mikor már elkezdek dolgozni-, hanem ott felajánl a munkáltató egy havi bért, amit tud adni, nekem egyetlen egy dolgom van ezzel, vagy elfogadom, vagy nem, de, hogy mi ebbe az átverés, ahhoz nekem tolmács kell.
2023. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!