Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz az EU országok válasza...

Mi lesz az EU országok válasza Zelenszkij kérésére?

Figyelt kérdés

Nemrég felröppent a hír, hogy Zelenszkij nemzetközi körözést akar kiadni a külföldre menekült katonakorú ukrán férfiakra és arra kér mindenkit, hogy deportálják vissza őket. Idáig arról hallottam, hogy Lengyelország beleegyezett ebbe, Magyarország és Ausztria pedig megtagadta. Nem vagyok fideszes, de szerintem ez egy jó döntés volt Orbánék részéről.


A többi EU-s ország pl:a németek, csehek vagy franciák vajon hogyan fognak erre reagálni?

Egyébként nekem valahogy fizikailag lehetetlennek tűnik egyesével elfogni és visszatoloncolni mindenkit mivel egy milliós nagyságrendű rétegről van szó. Nem vagyok benne biztos, hogy a rendőrségeknek a szokásos feladatok mellett erre is van kapacitása.



2023. szept. 12. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem tudom nem csak kitaláltad az egészet kérdező?
2023. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

"Egyébként nekem valahogy fizikailag lehetetlennek tűnik egyesével elfogni és visszatoloncolni mindenkit mivel egy milliós nagyságrendű rétegről van szó."


Sosem hallottál még Hitlerről vagy Sztálinról? Mikor okozott problémát az emberiségnek milliókat elfogni vagy épp kivégezni?


Vásárolj már egyszer egy történelem könyvet!

2023. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem:


[link]


[link]


[link]

2023. szept. 12. 19:32
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Szóval egy komolyan vehető forrás sincs, csak orosz propaganda oldalak.
2023. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

#3 Lássuk csak:

-egy csomó hamis hír miatt pert vesztett híroldal

-egy román híroldal

-egy noname híroldal


Valami hadrafogható valóban hiteles forrás nem volt?

2023. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

"Valami hadrafogható valóban hiteles forrás nem volt?"


Nesze paraszt!

Muhhahhahha



[link]

2023. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

5. ATV hiteles?

[link]

2023. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Hitelesebbet linkeltél az ukrán pravdánál? Tehát ha az ukránok maguk mondják el, hogy kérték a kiadatást és bíróság elé akarják állítani őket az nem elég hiteles. Ha az ATV megismétli ugyanezt az már az. Van itt ész! :D
2023. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
elég nevetségesek az emberek ami a pontozást illeti. Valaki linkelte az erről szóló legnagyobb ukrán híroldal cikkjét is de még azt is lepontoztátok.
2023. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

pl a németek? tuti kiadják, önálló politikája nincs, usa nélkül nincs német politikai döntés. a csehek szerintem nem adják ki, a franciák majd puffognak egy sort hogy dehogy adják aztán az usa megint az orrukra koppint és kiadják :D


az atv-n egész nap orbánozás megy szerintem semmit nem ér a bőrük. át kéne nevezni a csatornát orbánozó tv-re.


a gyk-n a fel/le pontozás inkább jelenti azt hogy kinek tetszik/nem tetszik a kommented. leírhatod a világ legnyilvánvalóbb dolgát, ha valaki nem úgy gondolja leszavazza.

2023. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!