Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Majdnem 5 éves ez a videó,...

Majdnem 5 éves ez a videó, miért pont most lett belőle balhé?

Figyelt kérdés

[link]


DeepL-en lefordíttattam angolra és magyarra a szövegét:

[link]


2019 elején jelent meg, ez a szöveg leiratának a dátuma. Majdnem 5 éve, miért pont most balhézik miatta a párt. Másrészt nekem furcsa, hogy ilyen tananyagon balhé van, de másféle tananyagon meg egyáltalán nem.


2023. szept. 16. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Most találták meg.
Most találták meg, mert most keresték, hogy legyen valami indok balhézni
Már rég megtalálták, de eddig nem vették elő, csak most hogy legyen valami indok balhézni
8 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát fehér ember nem felejt, és a svédek most akarnak NATO-hoz csatlakozni... És persze ez intő jel mindenki másnak is, hogy gondolja át, mit mond, következményei lehetnek.
2023. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

És akkor mi van?

Valami kevésbé undorító, csak mert nem mostani?

2023. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Majd Peti bácsi balhézzon Oroszországgal is, a fasisztázó történelemkönyvük miatt. Mert abban az ügyben feltűnően kussolnak.
2023. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Eddig nem volt fontos, és jogosan, miért is lett volna? Most azonban egy svédeket érintő kérdésről kell dönteni és ők közben így állnak hozzá. Hát majd szépen átgondolják az országgyűlésben, hogy mi legyen.
2023. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyébként a válasz:

[link]

2023. szept. 16. 16:56
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert most oktatásban is felhasználták.


off: annyira bírom amikor ilyen tizenéves kislányok, akik az első percben vannak arról beszélnek hogy jaj de szeretik az eu-t de a fidesz miatt lehetetlen minden.

miközben az ugyanilyen korú lányoknak és fiúknak még felvilágosítást tartanak szexualitásról, hogy ha közösülnek akkor húzzonak már gumit hogy ne legyen nemi beteg, meg ha nincs gumi, ne engedje bele nehogy nemkívánatos gyereke legyen...

ugye milyen hihetetlen hogy ilyen fiatal tizenévesek már politikailag tájékozottak? 🤡

pont mint a pánkotai lili, engem ilyesmi korban egyáltalán nem érdekelt a politika, de biztos én vagyok öreg és nem értem a 31 évemmel.

á véletlenül sincsennek felhasználva a propagandához...🤡


gulyásmarci meg büszke lehet magára, egyáltalán nem vagyok elégedett a fidesszel, de én ilyenkor kussolnék és nem világgá kürtölöm.

2023. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
6-os, van aki fiatal, és érdekli a politika. Én 17 évesen olvastam a Magyar Demokratát.
2023. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7: hú, te szegény. Őszinte együttérzésem küldöm, meg mindenki másnak is, aki azt a szennyet képes a kezébe venni.

Egyébként tisztában vagy Bencsik elvtárs múltjával? És jelenével? :D

2023. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7: az gáz. ilyen korban politizálni az gáz. vagy kamuzol.

bónusz kérdés hogy értetted-e amit olvastál.

2023. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Jut eszembe, voltam fiatalabb is, 14, amikor a Magyar Demokratát olvastam. Volt ez 2001-2 fele, hogy bebizonyítsam nektek, tudok mesélni, hogy mi volt benne. Most mindjárt 35 éves vagyok.


Apám fideszes, azért kezdtem el olvasni. Volt amit nem értettem. Nos, lehet, hogy gáz ilyen korban politizálni, ez van.

2023. szept. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!