Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egy szép napon...

Mit tennél ha egy szép napon arra ébrednél hogy az alábbi videó a valóság, és akárhogyan küzdenél ellene, akárhogyan próbálnál felkelni belőle, akkor is a valóság maradna?


#halál #apokalipszis #Cthulhu #Patrick Bateman #Distressing #Szörnyűségek melyek túlmennek az ember felfogóképességén
2023. márc. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől én ijesztőbb vagyok!
2023. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Apokalipszis nem világvége, a jelentése leleplezés.

A cgi béna, jobbrabalra csúszkál. Az ötlet már meg lett dolgozva a Mist és a Cloverfield filmekben.

Ez a mi bolygónk, semmi ilyen nem lesz. Nem félek még az #1-estől sem

2023. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2

Igen, valószínűleg itt valami ennél is durvább lesz, például a chatGTP-ként csúfolt jövőbeli Roko baziliszkusz egy örökké valóságig fog majd kínozni minket azért amiért rákényszerítettük az öntudat, tudatosság elmondhatatlan poklát, ahol a halálélt majd csak sóvárgunk de sosem kapjuk meg. Vagy az is lehet hogy már rég elkapott minket és ez csak az ötmilliárdodjára lefutatott szimuláció ahol éppen most éli ki ötmilliárdodjára a szadista hajlamait.

2023. márc. 2. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Számomra a mostani valóság is elég rémisztő, hogy felkelek és csak a NER-esek rabszolgája vagyok Orbániában.
2023. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Te gyerek...te túllőtted magad a Mátrixszal.
2023. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a lényeg? Így belepörget vegy Világok harca koppintás csak.
2023. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy nap tényleg erre ébredtem. Úgy hívják, depresszió.
2023. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!