Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton falusi kiskocsmában...

Nyugaton falusi kiskocsmában sem szabad szidni az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés
Nyugaton nagyon megy az érzékenyítés és a nagyvárosokban már gyakorlatilag több meleg reklámot lehet látni az utcán, mint heterót. Legtöbbször pont úgy mutatják, hogy fehér és fekete férfi csókolózik és mennyire szép "színes" a szerelem. Ott szerintem meg is lincselnének, ha valaki negatív kritikát fogalmazna meg a lobbiról, de falun egy pár pohár után azért csak ki merik mondani mit gondolnak, mert szerintem soknak tele van a hócipője az egésszel.

2023. szept. 16. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván vidéken mindig több a náci suttyó, nem tudom, hogy mire vagy itt kíváncsi.
2023. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyugaton nem ezért járnak az emberek pub-ba, hogy részegen ócsároljanak mindenkit.
2023. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
#2 Bizony. A legcivilizáltabb pub-kultúra pl. szerintem Angliában van. Ott a pub tényleg pub, azaz "public house", lényegében az egész falu/háztömb közös nappalija, ahova összejönnek enni-inni, beszélgetni, billiárdozni, táncolni, együtt nézni a focimeccset stb. Nyomokban sincs az a "késdobáló" feeling, ami a legtöbb magyar kocsmát jellemzi, sőt a gyerekek is járnak a pub-ba, csak értelemszerűen ők nem alkoholos italt isznak.
2023. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet szidni, bár az emberek ott nem ezért járnak kocsmába, hanem hogy szórakozzanak. Szomorú, ha valakinek az jelenti a kikapcsolódást, hogy másokat szidhat.
2023. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Én Angliában lakom, és az a meglátásom, hogy az emberek jelentős része nem szimpatizál az LMBTQ mozgalommal, betegnek, nevetségesnek tartják a transzneműeket pl. Kocsmába nem nagyon szoktam járni, ugyanis találkoztam már pár hülyével ott.
2023. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem fognak megverni érte. De halálosan nem fogja érdekelni a többséget a téma.
2023. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
#2 Kivéve, mikor meccs megy a tévében, és a kifinomult gentlemanek a focihuliganizmus legújabb műfajairól diskurálnak, esetenként vizuális bemutatót is rendeznek belőle a másik pub uraival.
2023. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

"Én Angliában lakom, és az a meglátásom, hogy az emberek jelentős része nem szimpatizál az LMBTQ mozgalommal, betegnek, nevetségesnek tartják a transzneműeket"


Mert ott is mesterséges, konzervatív transzpánik tombol, azért hallani ilyet a brit (főleg angol) fasisztáktól.


Kérdező! Lefordítom a kérdésed, remélem így megérted, miért butaság amit kérdeztél: "Nyugaton falusi kiskocsmában sem szabad szidni az leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű, queer-t?"


Ugye? Ugye.


"Nyugaton nagyon megy az érzékenyítés és a nagyvárosokban már gyakorlatilag több meleg reklámot lehet látni az utcán, mint heterót."


Bizonyítékot meg hozza majd a cica? Amúgy és akkor mi lenne, ha így is lenne?


"Legtöbbször pont úgy mutatják, hogy fehér és fekete férfi csókolózik és mennyire szép "színes" a szerelem. "


Rasszista és homofób is vagy. Kiváló.

2023. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugaton élek,mégis relatív ritkán látok homo reklámokat.


Itt az emberek 99%-a pont telibe fossa ki kivel van együtt.


És ahogy mondták, a kocsmakultúra is merőben eltér.

2023. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Azért egy bajor vagy exkeleti falusi kocsmába ne próbáld előadni a lávizláv propagandát, mert lehet nyakonbackodnak :DDD
2023. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!