Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A falusi CSOK kizárólagos...

A falusi CSOK kizárólagos megtartásával a fidesz a szavazóbázisát akarja megtartani?

Figyelt kérdés
Az 5000 fő alatti települések vagy nagyon jómódúak lakta üdülő, esetleg agglomerációs települések, vagy nagyon szegények lakta hátrányos helyzetű települések. Mindkét véglet tipikusan fidesz szavazó. Az egyik a NER, a másik az a népcsoport akiknek zsákban hordják a krumplit választások elött.

2023. jún. 26. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

"Az 5000 fő alatti települések vagy nagyon jómódúak lakta üdülő, esetleg agglomerációs települések, vagy nagyon szegények lakta hátrányos helyzetű települések."

Nem, kérdező. Nem tudom, ki mondta ezt a hülyeséget neked, de felejtsd el.

2023. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es cáfolod azt, hogy nagyjából a legtöbb 5000 fő alatti faluban az országos átlagnál is nagyobb a fidesz támogatottsága?
2023. jún. 26. 16:57
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

bár nem az 1-es vagyok, de azon, hogy "nagyjából a legtöbb" nincs mit cáfolni, mert nem jelent semmit.


egyébként, meg te állítasz valamit, neked kell(ene) adatolnod.

2023. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

#2

Mindenféle bizonyíték nélkül ideböfögtél egy állítást. Mi lenne, ha alátámasztanád?

2023. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es szerinted miért alakította át úgy a választókörzeteket a fidesz, hogy egy nagytelepülés egy része egy kis településsel közös választókörzet legyen? Mellesleg pedig böfögni te szoktál, mást se.
2023. jún. 26. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

#5

Nem kérdeztem a választási körzeteket. Támaszd alá az állításodat. Nem megy?

2023. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os, sorold fel azon 5000 fő alatti településeket ahol nem a fidesz nyert. Nem megy?
2023. jún. 26. 18:02
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

#7

Te tettél egy állítást. Mivel ez a te állításod, ezt neked illik alátámasztani, nem pedig nekem cáfolni. Ha veszel egy kakaóscsigát, azt neked kell kifizetni, nem nekem.

2023. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as kötekedő. Te kérdőjelezted meg az állításomat, tehát neked illik cáfolni is.
2023. jún. 26. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Azért ezekre szűkítette le, mert:

1. Ide a kutya sem akar költözni, tehát nem sok CSOK-ot kell a jövőben kiutalni.

2. Ha mégis akarna valaki ide költözni, akkor azzal lehet, hogy némileg javítana a falu helyzetén.

2023. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!