Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a társadalmi degenerá...

Nyugaton a társadalmi degeneráció már visszafordíthatatlan?

Figyelt kérdés
A nyugatnak az évszázadok során többször került válságba, de mégis mindig volt egy önkorrekciós képessége. Ma úgy tűnik, hogy demográfiai és kulturális értelemben eléggé nagy bajban van és egyelőre nem látszik hogyan oldódhat ez meg. Azt elhiszem, hogy előbb-utóbb belátják, hogy az LMBTQ hülyeség és abbahagyják, de a beimportált migránsokkal és azok leszármazottaival nem tudom mihez tudnak kezdeni.

2023. szept. 18. 21:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%

Már az 1920 as években ezt mondogatják

A bevándorolt migránsok nagyrésze a gyarmatországokból érkezett, azok Nyugatiabbak, mint te kérdező

Gyanítom te csak szeretnék úgy hanyatlani, mint a nyugat

2023. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
72%
Kamerun meg Nigéria valóban nyugatiasabb!
2023. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%
troll kérdés
2023. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Kroms ***** válasza:
13%
A kérdés teljesen jogos és engem is érdekelne a megoldás, mert nem jut eszembe egy sem - a polgárháborún kívül. Annak idején, az 1. VH után, Hitlert is az indította el az útján, hogy először látta Ausztria elszlávosodását, utána pedig az is feltűnt neki, hogy valamiért minden fontosabb pozícióban "kiválasztottak" vannak, akik minden adódó alkalommal a német nemzetiség egésze ellen ténykednek. Ez a felismerés vezetett végül a 2. VH-hoz is. A helyzet persze most ezerszer rosszabb, mert a társadalom akkor még meglévő morális tartópillérei már sehol sincsenek, a szlávosodás helyett pedig már a sokkal veszélyesebb, emberalatti lények inváziója fenyeget.
2023. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
84%
Már ritkán látogatom a politika kategóriát, de ilyenkor mindig eszembe jut miért hagytam itt... ezt a sok baromságot:D
2023. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Kroms ***** válasza:
15%

#5

Úgy tűnik, ez tényleg nem neked való, ha szerinted ez baromság...

2023. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
6, bocs, én azért megvárnám, hogy a Kérdező hozzon valami forrást arra, amit állít, máskülönben konkrétan nincs miről beszélni.
2023. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
#4 Mik azok az emberalatti lények?
2023. szept. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
24%

Hanyatlik a nyugat, csak nem gazdaságilag. De az ellenzéket ez nem érdekli. Gazdag ország. Igaz, sok helyre nem szabad oda menni, mert megölnek, de azért még gazdag. Nem tudom, de szerintem inkább gazdaságilag hanyatoljon valami, mint hogy társadalmilag irtsák ki az embereket. Az ország lesősorban az emberek. Pics@ba a pénzzel. És ha megölnek, akkor a pénzt is elveszik az országból. Tehát akkor mindkettőt elveszik.


Az 1. vh után nem volt sok pénzük, de még újra lehetett indítani a gazdaságot. Emberek nélkül ez nem ment volna.

2023. szept. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Kroms ***** válasza:
12%

#7

Mihez kéne forrás? Nyisd ki a szemed egy percre és máris látni fogod, hogy minden úgy van, ahogy leírta...

#8

A fehér gójokon és néhány világosabb ázsiai népen kívül mindegyik.

2023. szept. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!