Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Klinefelter szindrómás vagyok?

Klinefelter szindrómás vagyok?

Figyelt kérdés

Januárban voltunk spermaelemzesen de semmit sem talált az orvos benne.... Folandrolt kellett szedni de mai napig nem esett a párom teherbe szóval sztem semmit nem ért...


Gyermek koromban is már viselkedeszavaros voltam, kifogtak a suliban... Onbizalomhianyos is voltam és nagyon sokáig nem volt barátnőm.


Nem vettem semmi különöset serdülő koromban magamon a fentieken kívül. A péniszem sem volt sosem kicsi, a hetem szerintem nem túl nagy egyik sem.

Most van rajtam sulyfelesleg és emiatt is van sok a hasamon és egy pici a mellreszen is de amikor vékony voltam pl ezek nem voltak így.


Van kis szakálla és bajszom de az arcomon nem sűrű a szőrzet. A mellkasomon sincs szőr, csak a mellbimbonal pár szál.


Mostanság nem mindig van kedvem szexhez ezt részben egy hangulatjavitonak tudtam be mert ha nem vettem be akkor több kedvem volt a szexhez.

Egyébként az az érdekes h pár éve éltem haltam a szexért napi 2 vagy 3 is volt.


A magassagom egyébként átlagos 180 cm a súlyom sem kevés mert 90 kg vagyok, a csontok nem tudom milyen sűrűségű....



2023. jún. 4. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:
A fán szőrzetem nem vettem észre, hogy erőtlen lenne, a honaljamon is van szőr, persze nem annyira nagyon nagyon sok mint pl egy dél európai férfinek.
2023. jún. 4. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:
180 centivel nem hiszem, hogy az lennél. A zsírfelesleget érdemes lenne leadni/átalakítani izommá. Jót tenne a hormonjaidnak és a kedvednek is.
2023. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A hereim sajnos kicsik és az h nem talált spermat nagyon sokkoló volt.


Sok hülyeséget eszek mint pl sok édesség és emiatt is a felesleg a hasamon sztem.

Lehet tényleg megint le kellene adni

2023. jún. 4. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Végeztess akkor kromoszóma vizsgálatot. Az biztosan kimutatja, ha ott a gond és nem annyira nehéz, mint az életmódváltás.
2023. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Génvizsgálattal kimutatható.
2023. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!