Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A haladó nyugati liberálisokna...

A haladó nyugati liberálisoknak mi a céljuk az LMBTQ, woke, és migránsok erőltetésével?

Figyelt kérdés

Provokálás, figyelemelterelés?? Közben sunyin az új világrend bevezetésén mesterkednek?

Bevándorlás támogatása, nemzetállamok elutasítása, hagyományos családmodell elpusztítás.

Modern rabszolgaság a multikultival párosul, ahol nem lesz semmid, de "boldog" leszel.

Egy világkormányt akarnak, amit a háttérből irányítanak, biztosítva, a kapitalizmus eltörlésével, hogy ők maradnak az elit és senki nem tör ki.


2023. szept. 18. 22:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy az Woke azért fáj a jobboldaliaknak, főleg férfiaknal, mert vetélytársat látnak az elnyomottak felemelésében.


Úgy képzeljük el, mikor a gazdagnak született gyerek vagyonát elakarnák venni, a születési előjogait.


Tipikus ilyen emberek, akik az örökölt lakásukkak villognak, persze mindenki rajtuk kívül egy fos, szeretik többnek mutatni magukat.


Kb ugyanez lehetett amikor a nők is dolgozni kezdtek, megijedtek az "alfahímek" a vetélytársaktól.


Ők nem akarnak vetélytársakat, ők a születési előjogaikat akarják megtartani, és azt, hogy a rendszer lenyomjon másokat, mert nekik így kényelmesebb.


Csak a világ értelmesebb felén az ilyen primitív ősembereket kiveti a társadalom, jogosan.

2023. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
9%
#21 A woke-ról sincs semmi fogalmad, troll.
2023. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
89%

20, tök egyértelmű, hogy mindenki, aki nem kormánypárti, az csak árvaházban nőhetett fel, vagy farkasok nevelték és egyikünknek sincssefogalmasenem, hogy, mi az, hogy család...



aztarohadthogynőhetettittenfel6millióember?

2023. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
9%
#23 Lehet, hogy te és a 19-es elvtársad olyan családban nevelkedtetek, mint amilyet ő ír - nem lepődnék meg rajta -, de attól még nem ezt jelenti a hagyományos családmodell. Egyébként nem vagyok kormánypárti, mivel nem vagyok liberális.
2023. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
85%
24, Azt te se vagy képes leírni, hogy tulajdonképpen mi is az a hagyományos családmodell és mitől is kéne pontosan megvédeni. Én sajnos nem tudom, írd le nekem légyszi.
2023. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
10%
#25 Hagyományos családmodell: két szülő, egyik férfi, másik nő.
2023. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
82%
És ki gátol meg abban, hogy a hagyományos családmodellben élj?
2023. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
82%
Oké 26, ez jó kezdés, akkor már csak azt írd le, hogy milyen módon fenyegetik ezt.
2023. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
12%
#28 A csúcsra járatott LMBTQP propaganda révén.
2023. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
87%

29, lehetne egy egyszerűbb megoldási javaslatom?


mondjuk gyakorlhatna egy kis önkritikát az ország és az elüldözés helyett, csinálhatna egy élhetőbb országot, ahonnan nem elvándorol és kimegy külföldre, hanem mondjuk családot alapit és letelepszik? Akkor nem kellene tömérdek mennyiségű erőt, pénzt és energiát forditani ezekre a konteókra.

2023. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!