Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Világháborúvá eszkalálódik-e...

Világháborúvá eszkalálódik-e az orosz speciális művelet?

Figyelt kérdés
Objektív, tárgyilagos, tényeken alapuló hozzászólásokat kérek. Az kreml féle orosz fake news áradatot mellőzzük, ha lehet!
2023. szept. 21. 07:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem hanyagolni kellene azt a témát hogy melyik a nagyobb fakenews gyáros.


Mind a két oldalon emberek harcolnak és halnak meg, mi pedig finanszírozzuk egyszerre mind a két oldalt.


Az ukrán pártiaknak el kell mostmár gondolkodniuk egy kicsit azon is, hogy mégis mi érdekük fűződik a háború folytatásához.


Mennyire fontos egy magyarnak az, hogy Ukrajna ekkora vagy akkora? Szerintem rohadtul mindegy..

2023. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%

21, sajnos szerintem ez nem erről szól...


Az országok vezetői azt látják, hogy Európában nem volt ilyen mértékű háború már 30 éve, pláne nem egy atomhatalom csinálta. Joggal fosnak, hogy Putyin kiszámíthatatlanul cselekszik, és mi történik, ha mondjuk Ukrajna az ő bábja lesz.. Mi van ha egyik reggel úgy kel fel, hogy neki kellenek a régi szovjet tagköztársaságok is és lerohanja a Baltikumot?

2023. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Életszerűtlen az hogy megtámadja "holnap" a Baltikumot. Ha lesz is valaha ilyen, akkor az nem "holnap vagy holnapután" lesz, hanem miután a NATO már nem lesz egységes.
2023. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
Életszerűtlen... egy (wannabe)diktátornál nem tudhatod mi az életszerűtlen.
2023. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%

22: igen egyik nap ettől rettegtek hogy mi van ha holnap továbbmegy ukrajnánál? öt perccel előbb meg az volt az ügyeletes szlogen hogy oroszország még ukrajnával se bír, mert ahogy a szavazásnál is van hogy őskori a sereg meg ásókkal harcolnak és már tavaly nyár óta mosógépeket lőnek. ja meg putyin rákos és napi ötször meghal.

kihagytam valamit?


majd szaladnak megtámadni a nato-t hát ez teljesen életszerű igen.

2023. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
55%

Majd a taiwani feszkó, az esélyesebb.

Amúgy ha világháború lenne, esélyes a nukleáris rakéta használata, reméljük egyik vezető se akar 20 évig bunkerben lesni a 4 falat.

2023. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%
25, és a valagnyi Origo cikket ami minden héten világháborúval riogat azt láttad? :D
2023. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
23%
nem láttam. kellene?
2023. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!